Shirley Manson

Shirley Anne Manson

6,8
173 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shirley Manson

Gra......terminatora kobietę w Kronikach Sary Connor, model T-1001 i muszę stwierdzić, że wywiązuje się z tego zadania znakomicie, jest najjaśniejszym punktem drugiego sezonu, no i ten jej akcent, cudna.....

użytkownik usunięty
peesem

Boże, co to się porobiło - żeby Shirley Manson w serialu grała...

Granie jak granie, ale żeby od razu w takim gównie? :(

peesem

Nie mogę się z Tobą zgodzić, chociaż to nie jej wina. Przyjęła kiepsko napisaną, zbyt przerysowaną rolę, którą dodatkowo psują charakteryzatorzy przez jeszcze większe przerysowywanie charakteru postaci. W efekcie jej kreacja jest taka zimna, tak ostra, że aż śmieszna. Przynajmniej w mojej opinii.
Szkoda. :(

Khaosth

W efekcie jej kreacja jest taka zimna, tak ostra, że aż śmieszna

Heh no bo taka ma być, hmmm oglądałeś Termiantora 2 i rolę Roberta Patricka, gra takiego samego terminatora...a co Ty kolego byś chciał, żeby była wesoła, ciepła i zawsze uśmiechnięta grając najbardziej efektywną maszynę do zabijania jaką kiedykolwiek stworzono...i to jeszcze tą złą...ahahahahahah rozśmieszyłeś mnie kolego....naprawdę:-)

peesem

No nie całkiem, bo T-1000 nie urzędował na jakimś stanowisku przez dłuższy czas, więc nie musiał się nawet przejmować mimiką twarzy. Mimo wszystko, w scenie gdy udawał przybraną matkę Johna, mimikę miał bardzo ludzką. Poza tym jego strój, to była zwyczajna kreacja stróża prawa, która nie wzbudzała większych emocji, co najwyżej sugerowała moc postaci. Jego fryzura też wpisywała się w standard. Natomiast terminator Shirley ubiera się w srebrną suknię, a rude włosy ma zaczesane do góry, co uwydatnia jej czoło. Nie wiem dokładnie dlaczego, ale taki image mnie śmieszy.
Shirley nie gra efektywnej maszyny do zabijania pokroju T-800, T-1000, czy T-X. Ona próbuje grać mechanicznego infiltratora, co niekoniecznie jej wychodzi.

peesem

Nie zgodzę się z przedmówcą Shirley Manson świetnie wcieliła się w role T-1001. Bardzo ciekawa postać w serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones