Shirley Manson

Shirley Anne Manson

6,8
173 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shirley Manson

kłaniam się nisko do samej ziemi
muzyka która nigdy mi się nie znudzi
i ten boski specyficzny śpiew

kolgrim

Ona śpiewa ,gra ? co daj zobaczyć

damian252

Ja z kolei nie wiedziałam że jest aktorką, znałam ją jako piosenkarkę. Jest wokalistką zespołu Garbage, najbardziej znany hit to chyba "The world is not enough" (soundtrack z Bonda).

Dagmik

Niech lepiej zostanie przy filmach albo serialach bo śpiewa jak wiele innych podobnych jej panienek hahaah jeśli ten kawałek jest najbardziej znany no to kariery w śpiewaniu nie przewiduję :D kapelę skądś znam ale nie pamiętam skąd ,ale na pewno nie z tego kawałka ;]

damian252

I po co się wypowiadasz bez wiedzy w temacie, one jest przede wszystkim piosenkarką i to śpiewaniem zyskała popularność, a gra tylko hobbystycznie, a kariery muzycznej nie musisz jej wróżyć, bo już ją zrobiła.

ptoki

żyłka Ci pękła na bank ;]

damian252

są gusta i gusta jak dla mnie to jeden z najlepszych zespołow i jedna z najlepszch wokalistek na świecie

Viljar

kariere olewam mi podoba sie jako kobieta :-)

damian252

Jak dla mnie, The world is not enough zespołu Garbage jest najbardziej bondowskim kawałkiem, jaki kiedykolwiek mógł powstać. Po prostu miażdży wszystko i wszystkich w każdej dziedzinie muzyki. Co do reszty piosenek zespołu, to nie wiem, bo dopiero zaczęłam poznawać, ale z każdą kolejną mój zachwyt zdecydowanie rośnie.

kolgrim

rewelacja!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones