Si-won Choi

7,9
428 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Si-won Choi

Ani gra aktorska. Ani twarz... ufff okropny koleś.
Jedyne co na + to uśmiech, naprawdę ładny i klata... bez tego "Zgiń przepadnij!"

Normalnie nie pisze takich rzeczy, ale nie mogłam zdzierżyć. Całą "Oh! My Lady" Mi zepsuł tą swoją osobą :/

NASZATA

To tylko twoje odczucia, ja uważam że Si Won świetnie śpiewa a jeszcze lepiej gra w dramach. A jeśli można spytać ile dram z Siwonem oglądałaś ??

NikaDominika15

Właśnie tylko tą jedna "Oh My Lady" Jakoś nie miałam serca do "psucia" sobie innych dram, nim. Tak jak napisałas to totalnie Moje odczucia, które oczywiście moge opisać. Jeśli kogokolwiek tym zraniłam, przepraszam. Chodziło bardziej o "zrzucenie ciężaru z serca" zniż obrażanie uczuc innych. Lubiąc celebrytów narażamy się na dwa poglądy o nich :) Dzieki temu też poznajemy ludzi :D

Jeśli możesz polecić jakąś dobrą dramę z nim, chętnie obejrzę i może zmienię zdanie.

NASZATA

Ja bym nie powiedziała, że Siwon jest okropny i lubię jego grę chociaż narazie mało filmów/dram z nim widziałam. Polecam Hua Li De Tiao Zhan. Nie wiem czy gra Siwona Ci się spodoba, ale samą dramę miło się ogląda. Pozdrawiam :)

NASZATA

Ale wtopa! Zaczęłaś od jednej z gorszych dram jakie w życiu widziałam (bez obrazy dla fanów). Podpisuje się pod tym co napisała Elajza_7. Zobacz sobie Skip Beat!, może nie tylko dla poprawienia odczuć po Oh my Lady ale i dla rozrywki :)
Ja, właśnie dzięki temu serialowi, bardzo polubiłam Si-won Choi jako aktora :)

NASZATA

Cóż.... nie jestem ekspertką, ale warsztat aktorski Pana Si-won nie przypadł mi do gustu; tak samo jak sama koncepcja dram (chociaż przyznaje- historie bywają naprawdę słodkie!). Jego głos w porównaniu z innymi członkami koreańskiej grupy Super Junior (szczególnie chodzi mi o Kyunhuna, Yesunga czy Ryewooka) mimo przyjemnej barwy nie powala mnie na kolana , tak jak i muzyka tworzona przez zespół sama w sobie (nic złego - k-pop ma być k-popem , nie symfoniami dla melomanów - a przynajmniej "tańczy się" do ich piosenek świetnie ;) ).
Natomiast jeśli chodzi o wygląd, prezencję, uśmiech i urok osobisty, który tak ważny okazuje się w zetknięciu z mediami i odbiorcami jego profesji to jest to mój absolutny numer 1.

NASZATA

Siwon z dramy na dramę jest coraz lepszy. Jego ostatnia kreacja w "The King of Dramas" była rewelacyjna. Jest jednym z nielicznych dobrych "aktorów-idoli". A jeśli chodzi o jego głos, to faktycznie do K.R.Y mu daleko, ale samą barwę ma bardzo przyjemną, uwielbiam jego partię w "Don't Don". Co do wyglądu, to chyba żartujesz, zdecydowanie jeden z najprzystojniejszych Koreańczyków, chociaż typowo koreańsko to on nie wygląda (mówcie co chcecie, ale nie zachwycam się urodą np. Won Bina, który bądź co bądź jest genialnym aktorem). Facet ma wszystko, jest wysoki, dobrze zbudowany, ma mocne rysy, powalający uśmiech i nawet dołeczki. Przyznaję, że mogłabym oglądać w kółko jego sceny walki (czarny pas w Taekwondo robi swoje). Ale Siwon, to Siwon. Pokochałam go nie jako aktora, ale jako członka SuJu. Doskonale wiem, że prędzej czy później opuści zespół by skupić się na karierze aktorskiej (no i jeszcze wojsko go czeka), ale mam nadzieję, że nie nastąpi to prędko, bo nadal chcę słyszeć teksty typu "Sexy, free and single, I'm ready do bingo". :)

NASZATA

Może stwierdzenie, że jest okropny to przesada, ale to prawda, że Oh, my Lady było mało ciekawe, z jego dużym udziałem i kiepskiego scenariusza. Innych rzeczy z nim nie widziałam, więc reszty nie oceniam.

NASZATA

Podpisuję się pod wypowiedziami innych. Oh My Lady to jedna z jego pierwszych dram o ile pamiętam i w porównaniu z genialną jego rolą w King of Dramas wypada blado. Polecam Ci tę drugą, tak w ramach porównania :) I tak jak już ktoś wspomniał, rzadko kiedy koreańscy idole dobrze radzą sobie z grą aktorską, jednak Siwy wg. mnie jest w ich czołówce. Oglądając dramy, w których grał widać spory progres :) Poza tym, oglądając programy, w których brał udział uważam, że jest bardzo czarujący :3

NASZATA

Jak możesz tak mówić ?! On jest genialny <3

NASZATA

Nie zgodzę się co do wyglądu, bo jest naprawdę przystojny i bardziej męski niż większość Koreańczyków. Co do gry aktorskiej zgadzam się w stu procentach, w dramach jego grę aktorską ratują inni aktorzy. Uwielbiam go gdy śpiewa, a nienawidzę gdy gra jak plastikowa lala.

NASZATA

Yyyy... Polecam oglądnąć inne filmy/dramy z jego udziałem, a potem wypowiadać się na czyjś temat... Really ,,okropny koleś"..? Ty chyba nie widziałaś okropnych kolesi... O.O
Osobiście Siwon jest jednym z moich ulubionych artystów i możesz mówić sb co chcesz, ale ja bd stała za nim murem. Annyeong ^^ (y)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones