Simon MerrellsI

7,3
1 284 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simon Merrells

Ten Pan ma niesamowitą mimikę, wyraz jego twarzy zmienia się diametralnie nawet podczas jednej sceny. Mam nadzieję, że rola w Spartacusie pozwoli mu zaprezentować się w innych produkcjach.

LadyMovie

ja po dwóch odcinkach już jestem pewny, że tak będzie

LadyMovie

Mam identyczne zdanie. Facet jest niesamowity. Nie mogę się doczekać kolejnych części :) btw, szkoda ze tak świetnie grana przez niego postać, tj. Krassus tak źle skończy (złoto piecze w gardło:D) ...ale to już nie w tym serialu :)

zzawitarz

Niesamowite ma oczy. Nie wiem czy nie przerabiają koloru, ale choć to banalnie brzmi można zrozumieć, co oznacza "stalowe spojrzenie" :).

zzawitarz

Mogli by zrobic kontynuacje wątku Marka ,zakończonego zlotym napojem partów. Dla ludów wschodu jego bogactwo miało widac inne znaczenie:D

Marcininho

skoro chcą zrobić serię z Cezarem to może pokażą jego zejście (tj.Krassusa) :)
PS. nawet trochę podobny do historycznego Krassusa...... (pierwsze zdjęcie S.M. i zdjęcie przedstawiające rzeźbe głowy Krassusa)

zzawitarz

Mam nadzieję, że zdecydują się na kontynuację, bo facet jest genialny w tej roli. Tak trzeba grać.

LadyMovie

nie mogli obsadzić w roli Krassusa lepszego aktora, jest znakomity w każdej scenie - prawdziwy strateg- godny Spartakusa.

irlandia28

To prawda,bardzo dobrze zagrał swoją rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones