Simon Pegg

Simon John Beckingham

7,9
22 977 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simon Pegg

Oglądnąłem trzy filmy w których uczestniczyli ci panowie ( Hot Fuzz, Wysyp Żywych Trupów, To już jest koniec ) I w każdym z nich Simon przeskakuje płot uprzednio mówiąc " Nigdy nie chodziłeś na skróty? " . To taka ciekawostka. Nie oglądałem jeszcze jego wszystkich produkcji ale bardzo ciekawi mnie czy w innych filmach Wright'a czy Pegg'a też ktoś przeskakuje przez płoty :D

Madramix

to pewnie jakiś ich ( jego i kumpli z planu ) żart... Podobnie z resztą jak jedzenie rożków Cornetto w tych filmach... Tal czy inaczej w star treku będzie miał z tym problem :)

Madramix

Ciekawe czy w Mission Imposible tak było bo nie oglądałem. A Hot Fuzz i Wysyp muszę sobie obejrzeć bo mam na DVD.

kicunio

Jest tak tylko w tych trzech filmach, gdyż jest to motyw rozpoznawczy tej " trylogii" ;)

Madramix

Samo skakanie przez płoty to raz, mi się jeszcze szalenie podobało, że w "Hot Fuzz" przy ostatnim skoku Simona powtórzył się motyw trampoliny znany z "Wysypu..." :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones