Skye McCole Bartusiak

7,1
836 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Skye McCole Bartusiak

[*] :(

"Skye McCole Bartusiak nie żyje. 21-letnia aktorka znana z filmu "Patriota" oraz seriali "Lost: zagubieni", "24 godziny" i "Dr House" zmarła w sobotę 19 lipca.

Przyczyny śmierci McCole nie są znane, wiadomo tylko, że zmarła we śnie w swoim domu w Teksasie."

Tymbarkowa_2

No, z zagubionych to na prawdę znana. Młoda Kate (Głos) (Gościnnie) (Nie wymieniona w czołówce). Dobrze pamiętałem, że jej nie kojarzę

contowsky

http://film.onet.pl/wiadomosci/nie-zyje-skye-mccole-bartusiak/jqmln

Tymbarkowa_2

ale jesteście szybcy... z tymi informacjami heh

Szkoda dziewczyny,taka młoda...

Lusinka1984

A ona chyba dziś zmarła...

Tymbarkowa_2

Ona umrze jutro. :)

Van_21

aha

Tymbarkowa_2

szkoda dziewczyny, współczuję jej rodzinie;(

Tymbarkowa_2

Czemu ona w końcu umarła?

Anaissa

Poniewaz byla chora na epilepsje(nie byla narkomanka), zazywala na nia leki. Jednak tej nocy wziela tabletki na epilepsje, tabletki przeciwbolowe i tabletki rozluzniajace. Nieumyslnie popelnila samobojstwo(bo nie wiem jak to nazwac). No co zrobisz mloda byla. Jesli ktos bardzo chcialby znac nazwy tych lekow, info na ten temat znajdzie w sieci.

dannyboi

Nieumyślnie to można zaliczyć tzw."wpadkę" a to było klasyczne przypadkowe przedawkowanie (a samobójstwo ZAWSZE jest celowe!)nwm jak można nie rozróżnić tych dwóch pojęć widocznie musisz się jeszcze dokształcić..a co do dziewczyny no szkoda młoda dziewczyna zawsze bd ją kojarzył z patrioty

dj_carlos

Dokształcać się nie muszę. Ami ty ani ja nie znamy prawdy.

dannyboi

Dlatego krwa nie biorę leków... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones