Skylar Astin

Skylar Astin Lipstein

7,9
2 656 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Skylar Astin

Jestem w nim zakochana od momentu kiedy obejrzałam "Pitch Perfect".Swoją drogą bardzo
przyjemny film,nie spodziewałam się aż tak.A tu proszę taka niespodzianka;)
No po prostu miłość od pierwszego wejrzenia<3
Chociaż nie wiem czy pobije Darrena Crissa,jak na razie to niee,ale...
Słyszałam że Lea Michele z Glee,która gra Rachel chciała żeby to Skylar grał Brody'ego.Fajnie
by było zobaczyć go w Glee,bo chłopak naprawdę fajnie śpiewa i jest przystojny.
Taki fajny najzwyczajniej:)

plistek43

Zgodzę się z tobą :) Śpiewa świetnie, wygląda całkiem dobrze, w dodatku jest taki sympatyczny, że bardzo go polubiłam :)

plistek43

Mam tak samo zobaczyłam go w filmie Pitch Perfect i od pierwszej nuty którą usłyszałam zakochałam się *-*

nataliap

Dokładnie! *-*

użytkownik usunięty
nataliap

Po prostu rola w Pitch perfect idealna dla niego. Oglądałam ten film i jak tylko się pojawiał to szczerzyłam siędo ekranu jak głupia. Cudowny człowiek, zabawny, a samym uśmiechem potrafi rozbroić człowiek na amen :D

plistek43

oo tak :) Poza tym ma naprawdę dobry głos .. pierwszy raz zobaczyłam go w coverze Starships Mika Tompkinsa i od razu wiedziałam, że będzie zajebistyy.

plistek43

ma piękne oczy :)

mrs robinson

mogłabym patrzeć godzinami w te jego boskie oczy! :)
ale oczywiście śpiewa też super ;p

plistek43

też właśnie się zakochałam, w postaci z Pitch :)
Serce mi krwawi :(

madziakokolina

Uroczy mężczyzna i ten jego uśmiech :)

Mela0203

Zdjęcie profilowe powinni zmienić .

madziakokolina

mi też serce krwawi na myśl że nigdy go nie spotkam tak naprawdę :( Czekam na więcej filmów z jego udziałem.
I powinien nagrać płytę. Ma cudowny głoos. <3 I oczy <3 :)

plistek43

Cudny jest ale Darrena nie przebije nikt :D Zajebiście by było jakby wystąpił w Glee <3.<3 kolejna śliczna mordka do kompletu by była :D

plistek43

rewelacja! :) świetnie się rusza, bardzo dobrze śpiewa i wygląda, po prostu perfekt! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones