Sondra Locke

Sondra Louise Smith

7,2
1 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sondra Locke

Prawie 14-letni związek Locke z Clintem, trwał częściowo podczas jego małżeństwa z ówczesną żoną Maggie.
Locke poznała Clinta, gdy ubiegała się ro rolę w filmie "Breezy", nie poszczęściło się jej jeśli chodzi o tą produkcję, ale później nakręcili 6 filmów razem.
Podczas związku z Clintem, Locke nadal była żoną rzeźbiarza G. Andersona, z którym nadal jednak sypiała. Biograf Clinta, D. Thompson wspominał, że cała trója spotykała się nawet razem. Clint polubił męża Locke i zaprzyjaźnił się z nim. Kupił mu dom w Crescent Heights, który był prezentem dla niego i jego kochanka (mąż Locke był... gejem).
Rosnące ambicje reżyserskie Locke ponoć zaburzały ich związek.
Kiedy związek z Sondrą Locke zaczął się rozsypywać. Spędzali razem coraz mniej czasu, a Clint szukał pocieszenia w ramionach Jacelyn Reeves, stewardessy z Carmelu, z którą później miał 2 dzieci.
Rozstanie pary było bardzo burzliwe i skandalizujące, mimo że nie byli w formalnym związku. Zakończyło się 2 sprawami w sądzie oraz książką wydaną przez Locke pod wiele mówiącym tytułem "The Good, the Bad and the Very Ugly" (nawiązującego do filmu z Eastwoodem z 1966 r.)
Clint zerwał z Locke z dnia na dzień i zmienił zamki z drzwiach.
Locke domagała się od Clinta dużego zadośćuczynienia pieniężnego. Clint postanowił więc uknuć spisek z Warner Bros, tak aby nie dostała już więcej żadnej roli (on zapoczątkował jej karierę filmową, więc postanowił, że też ją zakończy). Locke podała go za to do sądu, w rezultacie mężczyzna wypłacił jej sporą sumę pieniężną (jaką? - to już pozostało tajemnicą).
Po rozstaniu z Clintem, Locke została nadal ze swym mężem.

south-of-heaven

bardzo ciekawe! Dziekuje za wrzucenie tej notki :) Ten Clint to był alvaro, tyle kobiet tyle skandali. Cudowny aktor i reżyser, ale szum koło swojej osoby to potrafił zrobić :D

south-of-heaven

Nawet nie wiedziałem, że Clint w swoim prywatnym życiu też potrafił nie raz sobie zaszaleć i mnie to nieźle zdziwiło z jego strony. Od zawsze sprawiał u mnie wrażenie takiego inteligentnego i fajnego człowieka, a tu jednak proszę! Widocznie nikt nie jest święty :D

south-of-heaven

tak myslałem, ze cos musiało być na rzeczy kiedy brał ją do tylu swoich filmow i scen romantycznych o ile pamietam tez z nią parę mial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones