Sonequa Martin-Green

Sonequa Chaunté Martin

6,8
3 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sonequa Martin-Green

Jedna z niewielu kobiet jakie widziałam, która milion razy lepiej wygląda praktycznie bez makijażu w TWD niż umalowana na "salonach". Piękne duże oczy i to wystarczy. Szkoda, że zginęła w TWD, choć w sumie jej wątek już dawno się wyczerpał...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
AdolfZaratustra

Przykro mi, wiem to mój błąd, ale próbowałam już wiele razy edytować post by dodać info. o spojlerze niestety ta opcja nie działa, było to już wiele razy opisywane na forach, że jest z tym problem. A tak na marginesie......mniej jadu...jest to absolutnie zbędne, by kogoś obrażać.

Madzik33

Po prostu następnym razem sprawdź dwa razy zanim wyślesz ;)

Tekashikika

co nie zmienia faktu ,że to forum ma ogromny kłopot z dodawaniem i edytowaniem postów.A zwłaszcza jak człowiek pisze dłużzy.Nie raz i nie dwa się napisałem 10 minut by zobaczyć błąd i wszystko szlag trafił, albo jak zobaczyłem ,że zrobiłem błąd czy literówkę, daję szybko edytuj ,poprawiam,daję by zatwierdził a tu nagle błąd "zbyt często dodajesz posty" czy jakoś tak.

romek_krakow

No niestety, znam ten ból.

Madzik33

A to nie bylo tak, ze ja zabili bo dostala angaż w ST i chciala odejsc?

Madzik33

Aktorka trzech wyrazów twarzy, a raczej trzech grymasów... Ratują ją tylko plecy w przemyśle filmowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones