Sophie Okonedo

6,7
3 872 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophie Okonedo

Nigdy nie przepadałem za tą aktorką ale po tym co zrobiła w „Ratched” moje zdanie o Niej zmieniło się o 180 stopni. Skradła serial swoim wybitnym aktorstwem. Mam nadzieje ze w drugim sezonie będzie Jej więcej.

IronMannn

Zgadzam się w 100%! Skradła serial swoją rolą, zdecydowanie najlepsza w całym serialu. Kompletnie nie rozumiem dlaczego na stronie serialu na filmwebie jej rola nie jest w ogóle oceniona. Przecież to jest majstersztyk aktorstwa...

Misyek

Wyczytałem w internatach że w drugim sezonie ma być już członkinią stałej obsady więc powinni to poprawić i umieścić ją wśród głównych aktorów. Sam serial jakoś nie bardzo przypadł mi do gustu, przekombinowany na maksa biorąc pod uwagę ze jest to historia tej „nudnej” Mildred Ratched z „Lotu nad kukułczym gniazdem”. Zakończenie poirytowało mnie niesamowicie gdy okazało się że w drugim sezonie będą ciągnąć wątek brata głównej bohaterki (co w tym samochodzie do jasnej cholery robiła Amanda Plummer?!). Ale obejrzę bo jestem ciekaw tego jak pociągną wątek Pani Okonedo. Obym się nie rozczarował.

IronMannn

Serial mi nie przypadł do gustu, ale zgadzam się, że jej gra jest tu warta uwagi.

IronMannn

Zgadzam sie. I te przejscia stanów osobowości, rewelacyjnie zagrane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones