Sophie TurnerIV

Sophie Belinda Turner

7,3
18 255 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophie Turner

Aktorka bardzo przeciętna, nie wyróżnia się niczym, gdyby nie główna rola w GOT to zapewne by castingu na stażystę nie przeszła.

The_Artel

Większość aktorów miało podobny start. Co do jej talentu, to aż tak przeciętna to nie jest :)

użytkownik usunięty
filmowy_laufer

No nie wiem... W X-Men wydawała mi się najsłabsza z całej obsady...

Jeszcze nie oglądałem, więc nie wiem :)

No nie powiedziałbym.

The_Artel

chyba statystę.

makumba666

Racja, mój błąd :)

The_Artel

Zgodzę się jak najbardziej, zwłaszcza po ostatnich X Menach. Zastanawiam się co takiego ludzie w niej widzą, że uważają ją za świetną aktorkę, a w dodatku piękną, chociaż to już kwestia gustu, ale nadal..meh.

Joanam1901

no tak - gra o tron otworzyła wszystkim drogę do "karrrir"
dany - zanim sie pojawiles
jon - pompeje
sansa - xmen
karzeł, cersei i inni ;P

niepokorna_ja.

Dany przynajmniej jest prześliczna, czy tam Emilia, jak brzmi prawdziwe imię, a w dodatku jest wykwalifikowaną aktorką po świetnej uczelni - wie co robi na ekranie! Pani tutaj - nie bardzo :D

Joanam1901

to jeszcze dziecko. ;P
Dany jest ok. Chyba jeszcze tylko dla niej oglądam got.

Joanam1901

Dany jest chyba jedną z najgorzej zagranych postaci

Noane

Jedną z najlepiej zagranych.

niepokorna_ja.

Karzeł był już popularnym brytyjskim aktorem przed GoT. Cersei w sumie też. Ale John, Sansa i Arya owszem... mam nadzieję ze Ogar też się wybije.

niepokorna_ja.

To że o cersei I tyrionie to się nie zgodzę oni o sobie przypomnieli reszta 100%

niepokorna_ja.

Chwila, chwila, czy Ty właśnie zasugerowałaś, że aktorce wcielającej się w postać Cersei (Lena Headey) Gra o tron "zrobiła karierę"? Przepraszam, ale... że co?

The_Artel

Nie ty oceniasz osoby na castingach - Inni jak widać docenili jej talent .

The_Artel

Zgadzam się gra aktorska słabizna jak zobaczyłem jej tłustą buzię i że to Jean w X-Men to twierdzę ze ludzie z castingu niezły towar jarali Famke Jensen to ona może buty czyścić a uroda matko zobaczcie ją w rodzielczości full hd masa syfów pod toną pudru tyle o tej gwiazdeczce.

vader26

Gra aktorska słaba jak zobaczyłeś jej buzię? Pochwal się co ty jarasz.

The_Artel

Ale powiedziałbyś mi co ona ma z tymi dziwacznymi ludźmi w GoT? Cały czas dziwolągi ją ratują. A to karzeł, a to olbrzym, a to błazen, a to eunuch? Chyba, że kogoś zapomniałem. Cały czas z opresji ratują ją ,,osobliwi" ludzie (okaleczeni przez ,,los").

The_Artel

Zgadzam się w 100%. Na dodatek nie dostrzegam żadnego znaczącego rozwoju jej zdolności aktorskich... Jasne, jest trochę lepsza od kiedy grała w pierwszym sezonie GoTa, ale "trochę" to "trochę" za mało jak na tyle lat...

The_Artel

Tyle lat i nawet w dobrych produkcjach chodź oglądałem got z jej rolą tylko, ale patrząc na filmweb super produkcje w filmach na podstawie komiksów dla młodych odbiorców 15-35. U nas w polsce nie mają jak wybić aktorzy

The_Artel

Amen. Przeciętna aktorka (ale i tak wychwalają pod niebiosa), przeciętna uroda i sądząc po wywiadach z nią oraz treści udostępnianych przez nią w mediach społecznościowych, również inteligencją nie może się popisać

The_Artel

Może przeciętna aktorka - tu się zgodzę, ale 90% zapytanych gości powie Ci, że jest bardzo ładna. Na tym jedzie teraz większość aktorek.

The_Artel

No, ale jej postać trochę ewoluowała od dwóch sezonów. prawda? I wg mnie Sophie akurat daje radę pokazać inną Sansę niż głupio naiwną, a potem wiecznie spłoszoną i płaczliwą smarkulę.
Dla odmiany niespecjalnie mi się ona podoba jako kobieta. Coś mnie w miej drażni. Ale właśnie dlatego czuję, że mogę w miarę obiektywnie pozytywny sąd wydać.

The_Artel

A Ty wiesz jak dostaje się rolę w takich serialach? Przez casting. Więc jak nie przeszłaby castingu, skoro już go przeszła? :D

The_Artel

Musiała sporo się naklęczeć i wypiąć, by tak zaistnieć...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Grzybiasty

Raczej twoja.

Matrioszek

I robiła to w wieku 12 lat gdy zaczynała w gocie??

The_Artel

A co miało jej zrobić karierę jak nie najpopularniejszy serial świata??To tak jakby sie czepiać Jordana, ze karierę mu zrobiło NBA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones