Spencer Treat Clark

6,8
3 470 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Spencer Treat Clark

Koleś ma twarz, spojrzenie i te piegi. Broń boże nie jestem gejem. ale facet ma urok
osobisty. Nie wiele musi grać by być genialnym.
Jego spojrzenie już zabija. Naprawdę ciekawy aktor. Życzę kolejnych sukcesów.

malyfromhell

Kolejny tekst w stylu "chciałbym go przeruchać, ale no homo".

nikike

sprecyzuj się, bo nie wiem o co Ci chodzi, albo poprostu dojrzej do pewnych wypowiedzi i dyskusji

nikike

Dlaczego mężczyzna nie może skomplementować wyglądu innego mężczyzny bez takich głupich tekstów jak twój?

BeeBee61

No nie wiem, tak po prostu jest.

nikike

Równie dobrze mogłeś napisać ''nie wiem, po prostu jestem idiotą''.

BeeBee61

Niech Ci tam będzie.

nikike

Kocham czytać Twoje wypowiedzi. :')

Zuza88

Brawo.

malyfromhell

Mogłeś po prostu napisać, że ma charakterystyczne to i tamto a nie od razu wyjeżdżać z homo.

hr_dooku

wyraziłem się jasno jaka jest moja orientacja, by nie było, że patrzę na Niego przez pryzmat erotyzmu, sympatii, zauroczenia itd.. w ten sposób odsuwając na dalszy plan krytyki co najwazniejsze: czyli warsztatu aktorskiego, umiejętności, haryzmy czy potencjału

malyfromhell

Zgadzam się.

malyfromhell

Temat może stary, ale jedno trzeba sobie przyznać - kolesiowi bliżej do laureata w konkursie o dodatkowy chromosom, niż ciekawego spojrzenia. Nie dało się Niezniszczalnego oglądać przez tą tępą facjatę, z Ostatnim domem po lewej było jeszcze trudniej, a o Glassa to już się całkiem poważnie boję, bo seans dopiero przede mną.

malyfromhell

ja myślę, że jednak jesteś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones