Stéphane Freiss

7,1
231 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stéphane Freiss

Całkiem przystojny;) btw w "kontakcie małżeńskim" przypominał mi Chris'a Martin'a z Coldplay ;p

retro_diva

Przed chwilą obejrzałam "Kontrakt małżeński" (jak widzę- tak samo jak Ty) i również uważam, że był tam podobny do Chrisa Martina, chociaż moim zdaniem dużo przystojniejszy. Chciałam sprawdzić jak teraz wygląda i niestety brzydko się starzeje, chociaż ma dopiero 49 lat. Na podstawie zdjęć z tego roku dałabym mu co najmniej 55 lat. Teraz jest porównywany do Hugh Lauriego i muszę powiedzieć, że coś w tym jest, z tym że Hugh jest od niego o rok starszy,a wygląda młodziej.

Laura_Melody

Też obejrzałam 'Kontrakt' i cały film miałam wrażenie, że skądś znam tego aktora, wreszcie skojarzył mi się z Martinem z Coldplay. Nie jestem sama. Bardzo przystojny był to 19 lat temu... Ale ogólnie jest w wieku mojego ojca... ;))

Magoria

no to widzę, że całkiem dużo osób skojarzyło ich ze sobą :D ale faktycznie, w "kontrakcie małżeńskim" baaardzo "zachęcający" wygląd :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones