Stana Katic

Stana Stacey Katic

7,9
2 805 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stana Katic

jedna z najładniejszych aktorek, bez kitu, bardziej fascynująca uroda niż Megan Fox

Nu_RaKu

Zgadzam się.Stana jest taka naturalna,po prostu piękna :)

Nu_RaKu

nic dodać, nic ująć, chociaż ta operacja nosa wyszła na jej korzyść :)

Nu_RaKu

Też się zgadzam, jest naturalna a nie jakaś cizia ;) To ona miała operację nosa!?

samosia94

miała :) W którymś filmie z serii Bibliotekarz można ją zobaczyć ze starym nosem ;)

tymk7

No raczej nie można, bo ten film powstał po 2005, a wtedy Stana musiała mieć tą operację.
Zresztą sam zabieg to sprowadzał się chyba tylko do zlikwidowania garba na nosie. Nic nadzwyczajnego.

Nu_RaKu

100% racji. Stana jest zachwycająca! W Megan jakoś nic specjalnego nie widzę (no offence).

Nu_RaKu

szarpołby jak reksio szynke

Nu_RaKu

Jest nadzwyczajna, zwłaszcza jako Simone.

A ma ktoś jakieś focie przed operacją? Po za tym nosem, były jakieś operacje?

Megan Fox, niby niezła, dla mnie taka se.

Nu_RaKu

Megan Fox jest taka wyoczona i właściwie nie ma w niej nic seksownego, a Stana jest piękna.

Nu_RaKu

Zdziwił mnie fakt, że taka piękność nie ma jeszcze męża. ;)

pitixpl

Piękna, inteligentna, 2 fakultety i z tego co pamiętam 6 języków, dziewczyna z Bałkanów, więc charakterek też pewnie ma. Mnie nie dziwi, że nie ma męża, takie kobiety mają wysokie wymagania :)

Alee

Piekna kobieta.
A że ma wymagania...sie ma się wymaga.

Nu_RaKu

Absolutnie zjawiskowa, jestem wielkim fanem jej urody

Kaktusssss

Jeśli ktoś lubi taki męski typ urody to faktycznie może się podobać, ja jestem fanką delikatnych rysów twarzy :)

RyczPie

ona ma w sobie dużo delikatności i kobiecości w sobie, na pewno nie ma męskiego typu urody, słodki zawadiacki uśmiech i cudowne kości policzkowe;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones