Stanisław Mikulski

8,2
12 949 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanisław Mikulski

Odszedł znakomity aktor, a przy tym ujmująco skromny i sympatyczny człowiek, któremu rola Hansa Klossa
przyniosła nieśmiertelną sławę, ale również stała się jego zawodowym "przekleństwem".
Żegnaj, panie Stanisławie...W mojej pamięci na zawsze pozostanie pan częścią moich najlepszych
wspomnień z dzieciństwa...

Dadelog

Dwóch bohaterów mego dzieciństwa nie ma już wśród żywych. Pierwszym był Marek Perepeczko jako Janosik, drugim nie żyjący od wczoraj Stanisław Mikulski. Zapamiętałem go nie tylko jako Hansa Klosa ale tez jako Pana Samochodzika. Seriale wznawiane były przeważnie latem tak więc oboje kojarzą mi się z beztroskim dzieciństwem i wakacjami. Wielka szkoda że moje dzieci nie będą miały takich bohaterów.

darba

Pełna zgoda. Wielki smutek i żal. Stara gwardia wspaniałych aktorów, normalnych ludzi odchodzi na ,,wieczna scenę". Cześć Ich Pamięci!!!!

andih

Dokładnie!!!!!! Takich możemy się dłuuuugo niedoczekać

darba

Właśnie. Na szczęście żyje jeszcze "Sławomir Borewicz", ale to też już 75-latek...

Dadelog

Ja mam wrażenie, że wciąż żyje. Jego rola w Stawce była tak sugestywna, taki fenomen teraz już jest nie do powtórzenia... Na samą myśl, że Pana Stanisława nie ma robi mi się jakoś tak smutno... jak napisałeś czuje się wówczas przemijanie, upływ czasu, nieuchronność... ech... zdołowałem się cholera:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones