Stanisław Mikulski

8,2
13 038 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanisław Mikulski

Że za czasów Klossa mimo iż uznawany był za amanta to poza filmami był nie wysokim, rudawym mężczyzną ? Tak tylko pytam. Mimo że wszędzie piszą o jego 183 cm wzrostu to jednak w filmach gdzie jest już starszy nie wygląda na wysokiego. No ale to już może ze względu na wiek

Bondman

181 cm przepraszam

Bondman

Nie wiem dlaczego ale w Stawce przypominal mi troche Seana Connerrego z pierwszych bondow.

Bondman

myślę, ze jestem bardzo miarodajnym źródłem informacji na temat wyglądu Mikulskiego. Mieszkaliśmy w tym samym wieżowcu, na ówczesnej ulicy Rutkowskiego 35 (obecnie Chmielna 35), tuż przy kinie Atlantic (oczywiście chodzi o Warszawę). On się stamtąd wyprowadził we wczesnych latach 70-tych. Ja wtedy bylem w wieku przedszkolno-wczesnoszkolnym ale dobrze go kojarzę. Był wysoki jak na tamte czasy (180 cm. to był kiedyś zdecydowanie wysoki wzrost) ale nawet trudno go nazwać przystojnym. Lekko rudawy, piegowaty, z dużym nosem, rudawe brwi, twarz pospolita - taka chłopsko - robotnicza. Ta jego sława, to wylącznie zasluga Stawki, która rzeczywiscie zrobila ogromną furorę. Teraz nie jestem w stanie tego ogladać ale jak bylem dzieckiem, to byl to mój ulubiony serial. Dodam, ze w tym samym wieżowcu mieszkala Barbara Brylska (rzeczywiscie ladna) i kiedyś bardzo popularna Iga Cembrzyńska (choć uroda zupelnie nie w moim typie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones