Stanisław Mikulski

8,2
13 092 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanisław Mikulski

CZYŻBY HANS KLOSS MIAŁ TAK MAŁO FANÓW ? ŚWIETNY AKTOR W LATACH 90-TYCH ZAPOMNIANO O NIM DOBRZE ŻE TERAZ SOBIE KTOŚ PRZYPOMNIAŁ.LUBIMY BOHATERÓW ZACHWYCAMY SIĘ STARYMI FILMAMI I WSZYSCY MYŚLĄ ŻE CAŁA OBSADA WYMARŁA PODCZAS GDY CI AKTORZY -SĄ TRZYMAJĄ SIĘ ŚWIETNIE I SĄ GOTOWI ZNÓW SIĘ NAM POKAZAĆ.DLATEGO WARTO ICH PAMIĘTAĆ BO CHOĆBY STANISŁAW MIKULSKI ZA TĘ POPURARNOŚĆ ZAPLACIŁ WYSOKĄ CENE NIECHCIANO GO ANGAŻOWAĆ BO WSZYSTKIM KOJARZYŁ SIĘ Z KLOSSEM.

HODIA

A dla mnie jest fajnym aktorem, jeden z najlepszych Polskich aktorów. Pozdro panie Stasiu!

HODIA

Pan Stanisław MIKULSKI pozostanie dla mnie zawsze idolem i wspomnieniem mojego dzieciństwa. Wychowałem się na "STAECE WIĘKSZEJ NIŻ ŻYCIE" i "PANU SAMOCHODZIKU" może nie byłem wielbicielem starego systemu, ale zapewne jak większość 40-paro letnich dinozaurów z nostalgią wspominam lata kiedy filmy te były emitowane. Może Hans KLOSS był dla mnie drogowskazem do mojej kariery zawodowej /jestem w armii/? Panie Stanisławie tak się składa że ja również 1 maja obchodzę kolejną rocznicę swoich urodzin /48/ Z tej też przyczyny składam Panu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, jak i zawodowym, żeby Pan nas nadal odwiedzał chociaż na szklanym ekranie drugie 80 lat. Niestety nie udało mi się zdobyć Pana adrsu więc może w ten sposób moje życzenia do pana trafią.
Pozdrawiam Leszek PISAREK BYDGOSZCZ

HODIA

Spoko!Duch w narodzie nie ginie.Kpt.Kloss i SKA(bRUNNER I INNI)są zawsze na topie.W naszej rodzinie są obowiązkowe powtórki z cytatów z klossa.Nikt długo nie gości,jeżeli nie zna hasła.Nawet wyjątkowa kanalia brunner ma spore powodzenie i swoich fanów.Niewiadomo,kto lepiej gra?Karewicz czy Mikulski.

użytkownik usunięty
HODIA

Najlepszy aktor starej daty w Polsce dzisiaj równać się z nim może tylko Fronczewski Piotr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones