Stanisław Mikulski

8,2
13 038 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stanisław Mikulski

bardzo lubiłam Pana Stanisława za Stawkę, Misia i 13 posterunek, oraz za to że był świetnym aktorem że nie gwiazdorzył. Niech spoczywa w pokoju. Co to będzie jak zabraknie Englerta, Kociniaka, Koubszewskiego, Pokory, Kotysa, Pyrkosza, Fronczewskiego Pieczki , Kamasa, i wiele innych aktorów sami celebryci zostaną i będziemy na nich skazani.

kinomanka_13

Żal. Szkoda. .... Sąsiad. Mieszkał w wieżowcu około 50-80 metrów od mojego. Często spotykałem go na Chmielnej, w okolicznych sklepach. Zawsze odpowiadał na "dzień dobry", często zamyślony.... Nie znałem go osobiście.... wiedziałem, że wiek.... ale zawsze myślałem, że jeszcze mam czas.... tak dobrze wyglądał. U mnie w pamięci .... zawsze zostanie jako pan Tomasz z serialu "Samochodzik i Templariusze" ..... czyli człowiek z zasadami, życzliwy dla młodych ludzi i ich pasji. W codziennym warszawskim dniu... będzie mi go brakowało . Smutek.
Cytat z Ewangelii Mateusza (Mt. 6,21) łac. ibi thesaurus tuus, ubi cor tuum - "tam skarb twój, gdzie serce twoje" ..... przypominać mi będzie Jego... i jego aktorskie role

anzug

ale ci tego zazdroszczę że był twoim sąsiadem, też bym tak chciała żeby ktoś popularny był moim sąsiadem. Przed chwilą ktoś na forum napisał że jest sąsiadem Wojciecha Pokory i też mu tego zazdroszczę. Nie mogę sobie wyobrazić co to będzie jak zabraknie Englerta, Kociniaka, Koubszewskiego, Pokory, Kotysa, Pyrkosza, Fronczewskiego Pieczki , Kamasa, i wiele innych aktorów sami celebryci zostaną i będziemy na nich skazani, chciałabym żeby dalej oni żyli byli wieczni.

kinomanka_13

Oni wszyscy będą żyć wiecznie, dzięki ich wspaniałym kreacjom aktorskich i pamięci kolejnych pokoleń fanów :)

Dadelog

Pięknie napisane!!!!!!! Nic dodać, nic ująć!!!!

kinomanka_13

Kamas już nie żyje

kinomanka_13

A gdzie on ci grał w 13 posterunku?!!

dj_carlos

grał w 13 posterunku w odcinku zmory z przeszłości grał historyka Czarka i Agnieszki

kinomanka_13

No fakt...ale wystąpił tam tylko w jednym odcinku,a wiec można powiedzieć że był to tylko nic nieznaczący epizod w jego karierze

dj_carlos

A i tak niemal wszyscy kojarzą go głównie ze stawki

kinomanka_13

Pięknie to napisałaś! Zgadzam się całkowicie. Szkoda, że ta wspaniała aktorska generacja odchodzi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones