Stefanie ScottII

Stefanie Noelle Scott

7,1
1 951 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stefanie Scott

Ten film chyba otworzy jej drogę do kariery, bo zagrała tam całkiem przyzwoicie.

filmowy_laufer

Całkowicie się z tobą zgadzam, z czego przed nią jeszcze w tym roku 2 filmy i 1 niepotwierdzony.

Rrouge

Przed nią są 4 potwierdzone filmy, o patrzalem na jednej stronie :) Są to:
-Jem i hologramy - komedia muzyczna
-Life a these speeds - dramat sportowy
-Caught- thriller
-I.T. - kryminał , thriller

devid33

wiem, słyszałem o tych wszystkich filmach bo mówiłem że jest jedną z moich ulubionych aktorek, mówiłem niepotwierdzony bo o większości jeszcze nic nie wiadomo....nie ma żadnych zwiastunów ani nic, są tylko w bazie IMDB, oprócz Jem i Hologramy o reszcie nie wiadomo na razie za wiele. Często było tak że data premiery na IMDB się zmieniała, gdyż naprawdę jak na razie o tych filmach większości nie wiadomo zbyt wiele oprócz krótkiego opisu, i data może się jeszcze zmienić, i tak coś myślę że w tym roku nie wyjdą wszystkie.

Rrouge

Ale jest krótki zwiastun filmu Caught :) Widziałeś ?

devid33

https://www.youtube.com/watch?v=n8ocjRPk9ac <-- o to? widziałem ale to nadal nie wiele, jak mówiłem w takich sytuacjach często się zmieniają daty premier, tym bardziej że już koniec czerwca a jeszcze 4 filmy, więc naprawdę możliwe że nie wszystkie wyjdą w tym roku np: o life at these speeds jak na razie praktycznie nic nie wiadomo...

Rrouge

jeszcze jest ten https://www.youtube.com/watch?v=UbCNq15myek ale też tu za wiele nie widać, raz widziałem taki film (nazwy nie pamiętam) co według zwiastunu miał być w 2013 a wyszedł w 2014 :v, różnie bywa, może caught się ukaże, bo coś z tym jest, ale np: life at these speeds o tym jak na razie nic nie wiadomo zbytnio, tak samo z I.T, a tak poza tym czy I.T nie ma być czasem w 2016?

Rrouge

Ten "Caught" to niezły syf się zapowiada :D Aktorstwo tej blondyny to czysta amatorka. Uśmiałem się na zwiastunie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones