Steffen Möller

6,0
190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steffen Möller

dobry debil z Ciebie :D

a ja Ciebie nie lubię, bo piszesz takie beznadziejne komenty

użytkownik usunięty
Patruell

Pewnie masz rodziców debili i samych znajomych gdzie oid dziecka się wpaja, że Niemiec to najgorszy wróg. Otóż nie, najgorszym wrogiem Polski jest WATYKAN.

Chamsko Cię podsumowałem bo sam chamsko mi odpisujesz. Taki już nasz polski charakter.

Ale koleś ...

Człowieku! Idź lepiej obejrzyj Anioły i Demony , albo jakieś inne żydostwo i masonizm ... naRa

użytkownik usunięty
Patruell

Ale parodia - obejrzałem "Anioły i demony" i ......... wywołałem burzę na forum tego filmu, he he.

Dlaczego? nie podobały Ci się?

mam zamiar to obejrzec, ale nie wiem czy będę w stanie :D

użytkownik usunięty
Patruell

Film świetny, bardzo mi się podobał. Po prostu niektórzy fani wersji książkowej to niezłe nerwusy, a do takich nie mam szacunku więc celowo prowokuję, aby jeszcze mocniej zdenerwować.

Patruell

Jak nie będziesz w stanie obejrzeć to nie oglądaj.a jeśli nie lubisz Niemców to nie musisz lubić.I nie dopier*alaj się do nich

Watykan rządzi :D
a niemców to lepiej nie powiem...

RollingThunder

Steffen jest spoko:)Ludzie przestańcie drzec koty.Prosze spokojnie

giovanni50

Popieram

Również nie jestem katolikiem, jestem nie wierzący ale nie rozumiem ludzi takich jak ty którzy atakują kościół ,ludzi innych narodowości, innego koloru skóry. Każdy ma prawo do wiary w kościół, być muzułmaninem, buddystą, nie wierzącym czy tam kimś innym. Założyciel tematu jest po prostu debilem

użytkownik usunięty
szymas93

Ej no, napisałem to 3 lata temu, wtedy byłem jeszcze byłem ostro narwany na Kościół, dziś moje stanowisko zbliżone jest do neutralnego. No tak, ocenia mnie 19-letnie dziecko, super ...

jak to 19lat? nie zawsze ostatnie cyfry oznaczają rocznik. (27l)

użytkownik usunięty
szymas93

Aha no to popadłem w rutynę oceniając nicki forumowiczów, ja na szczęście nie mogę być urodzony w 1917, ale wciąż wielu zarzuca mi 17 lat.

Za to tobie pewnie ktoś wpoił, że katolicy są źli, skoro piszesz, że dobrze, że nie jest katolikiem.

użytkownik usunięty
Pawlovsky

He he - odpowiedź po 7 latach. Przez tyle czasu porządnie ochłonąłem i jestem wyluzowany w swej niewierze. Nikogo już nie osądzam, niech każdy wierzy w co chce jeśli mu z tym dobrze, a jeśli źle to jego sprawa.

Prawidłowo ziomek :P Ja też nie popatrzyłem na datę ^^

Buahahahaha rbk17 - Typ który zaczyna lubić ludzi dlatego że nie są katolikami, oraz typ który uważa 'Anioły i Demony' za świetny film.
aha zapomniałem dodać że ma kompleks narodowy (pewnie mamusia z Hamburga a ojciec Żyd)

Odpisałem troche chamsko - taka nasza polska cecha.

użytkownik usunięty
RealKalps

Niestety rozczaruję Cię, jestem 100% Polakiem, a w moich korzeniach nie znajdziesz nawet do 10 pokolenia nic spoza Polski. Irytuje mnie jednak prostactwo wielu naszych rodaków, niestety w większości głosujących na PiS a szczególnie zwolenników Radia Maryja. Chociaż powinienem być wdzięczny Rydzykowi, który dobitnie rozwiał moje wątpliwości czy nadal być Katolikiem.

"Chociaż powinienem być wdzięczny Rydzykowi, który dobitnie rozwiał moje wątpliwości czy nadal być Katolikiem".

Jeżeli Tadeusz R. ma wpływ na Twoję decyzje odnośnie wiary to...tylko pogratulować :X

RealKalps

Jesli o mnie chodzi ja jestem wierzący niepraktykujący
Mam w dupie Rydza Marynowanego

użytkownik usunięty
RealKalps

A czemu miałby nie mieć, wiara katolicka to przede wszystkim Kościół, bez niego jej nie ma, a Rydzyk robi to co robi za przyzwoleniem Kościoła, nazywa się Katolikiem, to co głosi nazywa nauką katolicką, więc o co ci chodzi? To że pozostałe religie i wyznania Chrześcijaństwa są fałszywe wiedziałem już od bardzo dawna, wiec co mi innego zostało poza ateizmem?

Oprócz ateizmu jest jeszcze kilka innych opcji stosunku do wiary bez wiary ;p
\np. agnostycyzm jest mi bliższy. ale to już bardziej sprawy filozoficzne o których można pisac godzinami....
Kościół - swe wady ma jako instytucja itd. Osobiscie uważam że w Polsce powinno być 70% mniej księży...może wtedy zostaliby tylko Ci których warto czasem posłuchać jako ludzi...Po części zgadzam się z Tobą ale nie rozumiem krytyki czegoś tak rozległego jak wyznanie np. katolickie tylko ze względu na postać jakiegoś tyrana z Torunia którego słuchają starsze babcie. To media zrobiły Rydzyka silnym...a ludzie "rządzący" kościołami zazwyczaj mają poglądy jak w Średniowieczu, boją się że stracą wiernych czy co...?

użytkownik usunięty
RealKalps

Byłem agnostykiem, 1 dzień. Prawdę mówiąc chciałem nim być na zawsze, ale jak posłuchałem Dawkinsa to tak się zachwyciłem tym spokojnym życiem bez bóstw, że natychmiast w nie wskoczyłem.

jesteś typowy głąb. Zero argumentów. Można tobą sterować jak się chce. Twój mózg wielkości orzech chłonie propagandę jak gąbka. Żal mi takich ludzi.

Nie jest Katolikiem i przyjaźnie nastawiony do Polski. LOL 10/10 w takim razie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones