Steffen Möller

6,0
190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steffen Möller

Niewiarygodny i bardzo sztuczny jako aktor. Może być miłym i przyjazdnym dla otoczenia, ale chyba większość się zgodzi, że jako aktor jest marny - oceniamy aktorstwo a nie człowieka.

P.S. Słyszałem, ze będzie z nim jakiś nowy program na 1 lub 2 tvp, po tytułem (chyba)" "Zakład", albo "Załuż się", coś w tym stylu - przewiduje raczej katastrofe i porażkę medialną, ale to się jeszcze okaże.

opoz

Jeśli chodzi o jego aktorstwo to się zgodzę... w "M jak miłość" na początku trochę go lubiłam ale teraz zauważam jak sztucznie gra... już nawet nie wspomnę o tym jak bardzo działa mi na nerwy jego postac w "M".

opoz

Jasne. Zgadzam się. Mówią, że jest sympatyczny(wg mnie zarozumialy), ale na tej stronie oceniamy aktorstwo, a nie osobowość. 1/10. Beznadziejny, sztuczny i wogóle kompromitacja.

opoz

Ej,a możecie mi powiedzieć jaki zniego aktor?Przecież to zwykły nauczyciel szfaba z niemiec.Jest beznadziejny,nie ma żadnej szkoły aktorskiej to trudno się dziwić że jest prawie tak samo sztuczny jak beznadziejni(poniżej krytyki)bracia Mroczkowie:/

Harrisonka

ciekawe czy to przebije: http://www.youtube.com/watch?v=KNDozoSiogw [www.youtube.com/watch?v...] ??????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones