Stephanie TurnerII

6,2
44 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stephanie Turner

... Sposób na teściową jako ta piosenkarka POP kojarzyła mi się z Britney...:)

InowroclawskiWilk

mnie też się tak skojarzyło, takie chyba było zamierzenie...PZDR :)

oliina

pewnie pozorowala tam Britney :) jej IQ i wogole wszystko, tak samo bym zrobil na miejscu prowadzacej wtedy :D uhhh ostro :) Pozdroo

Zeke

też bym się na nią rzuciła. taka głupota powinna być nielegalna :P

a co do tego że przypominała Britney z wyglądu to ja byłam pewna że to ona w pierwszym momencie ;]

Headey

Czemu tak nisko? Myślicie, że ona naprawdę jest taka tępa? Jeśli daliście się ogłupić to chyba zasługuje na 10!!!

I_am_a_Bad_Girl

Chyba ty jesteś głupia, skoro nawet czytać ze zrozumieniem prostych zdań nie umiesz. My tu o postaci mówimy, a nie o aktorce, czy o kimkolwiek innym.

Headey

No i? Mam ci pogratulować, że potrafisz odróżnić aktora od postaci w którą się wciela? Gratuluję.

I_am_a_Bad_Girl

Weź się zastanów trochę zanim coś napiszesz.
Cieszę się, że jednak nie jestem Polką...

Headey

Tak? A czym?
Odstaw leki, bo zanikło twoje poczucie humoru. Większość aktorek, tak młodych jak ona ma średnią 9,xx. U niej spodziwałam się podobnego wyniku. A to, że mówicie o postaci napisane jest dopiero w twojej odpowiedzi na mój post.

I_am_a_Bad_Girl

Przeczytaj sobie kilkanaście razy poprzednie wypowiedzi to może się skapniesz o kim była mowa.

Headey

O Tanii Murphy z filmu "Sposób na teściową". Nikt nie jest nieomylny...

użytkownik usunięty
I_am_a_Bad_Girl

Ja byłem pewien, że to ona. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones