Stephen ChowI

Sing-Chi Chow

8,1
620 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stephen Chow

Wg mnie Stephen Chow powinien wyreżyserować filmową wersję DB bo amerykanie spalili to na maxa (słyszałem ze songo chodzi w dżinsach i do liceum ... błagam)
Mam nadzieje ze ktoś podsunie Stephena ... :D

tomole4

Dokładnie, Chow byłby świetny jako reżyser DB. Z jego poczuciem humoru i stylem kręcenia mógłby zrobić naprawdę niezły film. No ale nie ma co narzekać, niech Amerykanie pokażą na co ich stać, może nie będzie aż tak źle...

kocurr

Może. Poczekamy, zobaczymy. Ale jak narazie nie szykuje sie nic zaskakującego pozytywnie.
Pozdrawiam

tomole4

Stephen Chow jest producentem Dragon Ball, więc jakiś wpływ na niego ma. A to co pokazano o DB dotychczas to niechciany wyciek. Prawdziwy trailer wyjdzie prawdopodobnie 12 grudnie :)

kocurr

http://www.filmweb.pl/film/Street+Fighter%3A+Legenda+Chun-Li-2009-459861
Cos w tym stylu^^.

tomole4

Zgadzam się. Od dawna mysląc o filmowej wersji Dragon Ball'a na myśl przychodził mi właśnie Chow. Gdybym na miejscu producentów miał powieżyc komuś kase za zrobienie tego filmu to byłby to Stephen. Myślę że mógłby sie sprawdzic, dobre sceny walki w jego filmach, humor, przekaz i wzruszenie. Czekamy na filmową wersję Dragon Balla na miarę kreskówki..to raczej kwestia czasu, Holywood na pewno zadziała bo na dobrej realizacji tego dzieła mogą paśc rekordy finansowe z zysków. Tylko kto zagra Vegetę i Songa ? nie mam pojecia :), reszta bez problemu się znajdzie. :) pozdro

tomole4

Filmowa (aktorska) wersja Dragon Balla nigdy nie powinna powstać. Takie coś po prostu nie ma sensu. Nie rozwinie w żaden sposób tego "uniwersum".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones