Stephen MoyerI

Stephen John Emery

6,7
2 661 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stephen Moyer

Co Wy Na To? Moim zdaniem super do siebie pasują w filmie a jeśli to prawda żę są ze sobą to jescze lepiej :) super parka :)

MAYAK82

Tak, spotykają się, też się cieszę bo uważam że bardzo do siebie pasują:)
Ciekawe tylko czy ich miłość przetrwa, czy też skończy się w raz z ostatnim odcinkiem serialu...

martyna1117_88

Niop dokładnie super bybyło gdyby ze sobą juz byli na zawsze :)

MAYAK82

Jakiś czas temu czytałam, że się zaręczyli więc jak narazie, miłość kwitnie;).

Rinoa_Sin

Podobno wytatuowali sobie własne imiona na pośladkach. Czerwonym atramentem.

GodFella

Podobno wytatuowali sobie własne imiona na pośladkach. Czerwonym atramentem

I nazwiska na sutkach:-PP

MAYAK82

Jakie tematy i spekulacje. :D
Nadal są razem. Dziś byli w Gdańsku na premierze filmu Paquin. Wyglądali wspaniale. :)

Campbells

Potwierdzenie:
http://www4.speedyshare.com/data/266905663/18245843/75469534/1/DSC%2001942222222 .jpg

jutro więcej na http://skroc.pl/81e1

MAYAK82

Póki Bill jest z Sookie... Ciekawe co będzie, gdy Sookie zbliży się do
Erica i ciekawe, co na to Stephen ;-)

anweledig

to sookie będzie z erickiem?
za krótki <br/>

użytkownik usunięty
88justis

W ksiazce na chwile z nim byla
Ale nie na dlugo :)

MAYAK82

podobno mają trójkącik z tym typem co gra tego przystojniaka w high school musical

braindead138

teraz to się zmartwilam, sookie będzie z Eric'iem???? lubie go ale bez przesady, wole Billa ;D

"W ksiązce na chwile z nim byla"... <--- a potem co? wróci do Billa?

dominikazawoja

SPOJLER
Nie wiem jak jest w najnowszym tomie wydanym w Stanach, ale póki co SPOJLER jest z Erickiem (są małżeństwem).

Binula

A według najaktualniejszych danych są nawet małżeństwem ;>

Spojler.
Według 10 tomu przygód o Sookie, jest ona nadal z Erickiem.. ale co robili Ball aktualnie z postacią Erica to sama nie wiem. Jeszcze wyjdzie że będzie z Billem ;D

mosqa

mam nadzieję, że będzie z Billem. Alexander totalnie nie potrafi uciągnąć roli Erika, ładna buzia to trochę za mało. Jestem rozczarowana, bo w Six feet under nie było aktora, który nie byłby na najwyższym poziomie, a tutaj- chociażby A. Skarsgard, który pokazuje w tym serialu ewidentnie, że nie uciągnąłby roli 1. planowej. Dobrze zatem, że pierwsze skrzypce gra Bill, Stephen Moyer jest o klasy wyższym aktorem od Skarsgarda.

Binula

Dżyzas, Skarsgard jest idealnym Erikiem. Kreacja Moyera wypada w prównaniu bardzo blado i czasem wręcz sztucznie.

dominikazawoja

W książce relacje z Billem kończą się tak jak w filmie w zasadzie. Jako że serial mocno bazuje na książce teraz możemy się spodziewać tylko rozwoju sytuacji między sookie i erickiem, co w książce póki co kończy się małżeństwem.

MAYAK82

Ona jest jego żona :P

Wikusiek

Chyba po wydarzeniach z 12. odcinka Bill poszedł definitywnie w odstawkę. Myślę, że Sookie przez przynajmniej 2 sezony mu tego nie wybaczy.

Binula

Ja uwazam wrecz odwrotnie. Stephen jak dla mnie nie uciagnal wogole roli Bill'a a Skarsgard super zagaral :) Jest bardziej naturalny nie robi tych "sztucznych, zlych min" jak Moyer i nie szepta by tylko wyjsc bardziej zlowieszczo. Ale o gustach sie nie gada :)
Tak, czy siak najbardziej denerwuje mnie Paquin, ktora gra strasznie :D

Catrin_Alvarez

co do tematu, to Anna prywatnie jest żoną Stefana :P
co do tego, że Anna kiepsko wypada aktorsko w tym serialu, to rzeczywiście mnie też coś zgrzyta. jakoś generalnie, to mi średnio pasuje do tej roli, jest jakaś taka, no nie wiem, zbyt świętoszkowata, za mało naturalna...

Skarsgard według mnie całkiem nieźle radzi sobie ze swoją rolą, Stefan w sumie też. rzeczywiście ma momentami "to swoje złe spojrzenie", ale według mnie wychodzi mu to całkiem naturalnie (pewnie dlatego, że on ma taką specyficzną, delikatnie groźną urodę).

rakastan

to jest totalna zalamka - gra Paquin. Drewniana aktorka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones