Stephen MoyerI

Stephen John Emery

6,7
2 660 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stephen Moyer

ale czy on nie jest dla niej trochę za stary, znaczy rozumiem to nie aż tak dużo kilkanaście lat
różnicy ale on przy niej wygląda strasznie staro...

Mellianaify

Mam takie same odczucia, ale cóż..co kto woli..:)

selfish_vivienne

Ona wygląda tak świeżo i młodo, a on taki już trochę pomarszczony i gdyby nie makijaż na wampira wyglądałby jeszcze gorzej .( True Blood)

Mellianaify

Błagam...
Miłość jest - i to najważniejsze;)

użytkownik usunięty
WhiteDemon

true! :)

Mellianaify

ten facet to w ogole nieudany model. Najpierw wyprodukowal 3-ke dzieci, kazde z inna kobieta, kariery w rodzinnej Anglii nie zrobil, potem dostal te role w TB i ozenil sie z dwudziestoparolatka. Moze sie myle, ale malzenstwo a Amerykanka na pewno pomoze mu w zdobyciu wizy, zainstalowaniu sie w Hollywood na dobre. Czy to milosc? Moze, ale jakos mnie nie przekonuja, moze sie myle. Ani on ani ona nie sa dobrymi aktorami, zadne nie jest tez interesujacym czlowiekiem

Anneke01

Już wiadomo dlaczego Stefek tak się przykleił do Anki. Jaka tam między nimi miłość, toż to typowy przykład papierowego małżeństwa. Dziw że jeszcze nie zmajstrował jej dzieciaka (ciekawe, które by to było, bo chyba ma 2, ale może wiesz o jakimś o którym on sam nie ma pojęcia), byłoby łatwiej z tym obywatelstwem. Może dlatego, że jego luba nie jest Amerykanką a Brytyjczycy nie mają specjalnego problemu ze zdobyciem wizy. Swoją drogą ciekawe, czy np. McGregor albo Jackman złapali jakieś Jankeski coby im pomogły zainstalować się w Holyłódzie. W końcu to nie talent czy trafnie dobrane role tylko ustosunkowany współmałżonek gwarantuje odniesienie sukcesu.

rest_in_pis

Talentu specjalnego nie zauwazylam ani u niej ani u niego a Anna Paquin ma obywatelstwo amerykanskie i tam od dawna mieszka (choc jest dosyc mieszana - to fakt).

No coz, kariery roznymi drogami chadzaja. McGregor ma prawdziwy talent, Jackman naprawde dobrze wyglada i choc obaj graja w Holywood (nie w serialikach, bo to A-listerzy), to zaden z tych dwoch tam nie osiadl. McGregor nadal siedzi w UK a Jackman na antypodach. Stephen Moyer nie ma ani wygladu ani talentu.

Anneke01

Może i nie mają wyglądu. Sprawa gustu. Może jury przyznające Złote Globy dla zabawy czasem da nagrodę jakiemuś beztalenciu. Mam to gdzieś. ale zupełnie nie rozumiem sugestii, że ktoś może się ożenić z wyżej wymienionych powodów. Możesz mi podać skąd pochodzi ta informacja, że jest Amerykanką? Szukam i słowa o tym, że jest nie ma, tzn. było napisane, że nie jest, ale to z lipca, to może juz jest. Jeśli faktycznie ma obywatelstwo amerykanskie to wieksza kolekcje paszportów ma chyba tylko Jason Bourne.

rest_in_pis

To jest budujace wdac sie w dyskusje z kims, kto uwaza, ze fakt przyznania nagrody robi z kogos dobrego aktora. Oczywiscie tak powinno byc, ale jako stara zblatowana cyniczka jakos nie moge oprzec sie wrazeniu, ze znacznie czesciej decyduje o tym polityka studiow filmowych, uklady rodzinne (np. Oscar dla Zety Jones), jakies takie trudne do wytlumaczenia okolicznosci zyciowe (zly rozwod, porzucenie i Oskar na oslode), sila przebicia potentatow typu HBO.

Paquin od dawna mieszka w USA, ma obywatelstwo. Mylisz sie sadzac, ze latwo jest na stale tam sie zainstalowac. Gildia aktorska wcale tak przychylna nie jest, panstwo tez. Anglikom i Australijczykom latwiej ze wzgledow jezykowych, ale najczesciej sa angazowani do konkretnych filmow bez prawa stalego pobytu. Koniec filmu - wyjazd, chyba ze nowy film sie pojawi.

Anneke01

A mi się zawsze zdawało, że Akademia jest od tego by nagradzać dobrą robotę, nie pocieszać rozwódki. Jak to człowiek nic o życiu nie wie. Może HBO lata do zagranicznych korespondentów i wciska im darmowy abonament, żeby tylko zechcieli głosować na ich produkty. Wisi mi to. Pozłacany Facet czy Kulka nie są dla mnie absolutnym i ostatecznym dowodem, że film jest arcydziełem a odtwórca genialnym artystą (biorę na tapetę takie coś i wtedy wychodzi szydło z worka), raczej wskazówką, ze coś nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Dobra, nie ważne. Gdzie znajdę informację, że Paquin ma amerykańskie obywatelstwo? Czy jest jakiś problem z udzieleniem odpowiedzi?

rest_in_pis

Tjaaa, Akademia..... ci to sa znani z tego, ze nagradzaja tylko najlepszych i dobra robote, ostatnio np. Shreka czy Portmanowne. Mozemy tez uznac, ze Mouling Rouge to arcydzielo a gra N. Kidman w tym filmie to szczyt kunsztu aktorskiego. Jesli tak nie uznamy to ja sie sklaniam do 'dziwnych okolicznosci zyciowých´jako powodu tegoz jej osiagniecia. A latania HBO do korespondentow bym tak calkowicie nie wykluczala. Poza tym czasem chodzi nie o to, co korespondenci moga dla HBO tylko o to, co HBO moze dla korespondentow....

Poszukaj sobie na necie tej informacji o obywatelstwie. Choc jestem wybitnie uzdolniona, to jednak nie pamietam wszystkich stron, ktore odwiedzilam.

Anneke01

Akademicy też ludzie i czasem mogą się mylić. Ale o tem potem. Gdzie znajdę informację, że Paquin ma amerykańskie obywatelstwo? Możesz mi doradzić (przy twoich wybitnych uzdolnieniach), jakich słów kluczowych użyć? Wstukuję Anna Paquin citizenship i nationality i nic, tzn New Zealand i Canadian.Ani słowa o jakimś trzecim.

rest_in_pis

jesli nie ma obywatelstwa to ma karte stalego pobytu. W koncu nie w Kanadzie tylko w USA mieszka odkad wyjechala z N. Zelandii. Inaczej by tam mieszkac nie mogla.

Anneke01

No jak to? I po to Stefek robił tyle zachodu dla kogoś z green card? A po grzyba mu to było? Przecież nic z tego nie ma. Nie mógł sobie przygruchać jakieś prawdziwej amerykańskiej baby? Jakiś taki niepraktyczny.

rest_in_pis

no przeciez napisalam, ze nieudany model

Anneke01

DZIĘKI!! Założyłam się z braciakiem, że taka będzie odpowiedz. A on na to niemożliwe, żeby tak wybitnie uzdolniona persona dała się tak prostacko podejść. I oto tak mam butelczynę Czystej. Machnę szkiełko za Twe zdrowie. Pozdrawiam.

rest_in_pis

ale o co chodzi? A tak w ogole to na zdrowie

Anneke01

Stephen Moyer NIE MA WYGLĄDU?? Czy Ty aby na pewno jesteś hetero, koleżanko? http://www.youtube.com/watch?v=mOKvSipL5js ;)

Anneke01

Paquin nie ma talentu ?! Jest jedna z najlepszych zapowiadających sie gwiazd w wieku 11 lat dostała Oscara !!!!

Anneke01

Jaką wizę? Brytyjczycy mogą jeździć do Stanów ile chcą, nie potrzebują żadnych wiz.

siukuluku

jezdzic moga ale nie pracowac

Mellianaify

A ja uważam Moyera za bardzo przystojnego i seksownego faceta i doskonale rozumiem Annę.

użytkownik usunięty
fllama

Też tak uważam, a nawiązując jeszcze do tematu wiek jeśli chodzi o miłość nie powinien być przeszkodą, oczywiście jeśli nie jest to jakaś bardzo wielka różnica wiekowa typu on ma 80 a ona 20. Anna i Stephen świetnie się razem prezentują.

fllama

zgadzam się

fllama

Ja nie wiem o co Wam chodzi w wątku powyżej. Uważam, że Moyer jest bardzo przystojny i świetnie gra rolę Billa Comptona. Oglądałam już 5 sezonów z jego udziałem i jest jedną z moich ulubionych postaci:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones