Stephen Sommers

Steven Sommers

6,7
784 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Stephen Sommers

Nie no, gościu jest the best po prostu. "Mumia", "Mumia powraca", "Król Skorpion, "Van Helsing" i sam napisał scenariusze do tego, myślę że pytania są zbędne :P. A jak oglądałam dodatki na płycie DVD "Van Helsinga" to kopara mi opadła!! Tyle co oni nad tym filmem narobili, żeby wszystko było na cacy zrobione, brak słów. A on sam wogóle taki sympatyczny jest i tak entuzjastycznie się tym wszystkim tam zajmował jak to ktoś z ekipy "Van Helsinga" stwierdził: "jakby był dzieckiem i bawił się duużą kolejką" =].Wielki PEACE dla Stephena. Sommers Rulez!! =D :]

Mana

Akurat obie "Mumie" to szmiry, a nie wielkie dzieła. A "Van Helsing"... cienki, że tak się wyrażę:]
A jeżeli naprawdę lubisz Sommersa, to gorąco polecam najlepszy jego film, a jednocześnie jeden z moich ulubionych, mianowicie "Śmiertelny rejs". Naprawdę bardzo dobry horror z domieszką sensacji. Gorąco polecam (ale nie osobom wrażliwym):] Pozdro.

użytkownik usunięty
Rafikii89

Hmm, może komuś się podoba... po to to jest żeby napisać własne opinie. Więc się że tak powiem opanuj i uszanuj.

Rafikii89

Współczuję gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones