Steve GuttenbergI

Steven Robert Guttenberg

7,8
4 035 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Guttenberg

Sympatyczny gość, który ekranowa nieśmiertelność uzyskał rolą Mahoneya w popularnej serii Akademii Policyjnej. Ja wspominam Guttenberga pozytywnie także w dwóch częściach Kokonu. To sympatyczne i nostalgiczne produkcje. Szkoda, że z czasem rozmienił się na drobne. Mimo wszystko plus za sentyment.

Zeke

Dokładnie,również odnoszę takie samo wrażenie.
Co ciekawe kandydatami do roli Mahoneya byli również,Bruce Willis,Tom Hanks,Bill Murray,oraz Michael Keaton,oni wszyscy zrezygnowali,tzn z tego co wiem Murray wybrał rolę w równie kasowych,,Pogromcy duchów"jak potoczyła się karierą Billa i trójki pozostałych wszyscy doskonale wiemy,oni wszyscy mieli swoje początki w komediach by później przejść do innego repertuaru,na dłużej z komedią został tylko Murray.
Zawsze zastanawiałem się jak potoczyły by się ich kariera gdyby któryś z nich został Mahoneyam pewnie podzielili by los Guttenberga,bo tak patrząc szerokim okiem,wszyscy członkowie obsady Akademii zasłynęli i niestety zgaśli wraz z końcem tego cyklu.
Kto wie,gdyby Guttenberg odrzucił postać która,jak kiedyś czytałem w pewien sposób zniszczyła jego dalszą karierę,bo każdy oceniał go na jej podstawie to może do dziś byłby popularny i angażowany do dobrych ról,możemy tylko gdybać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones