Steve MartinI

Stephen Glenn Martin

7,8
8 004 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Martin

oddam swoja czapke z daszkiem, skakanke, ladowarke do Nokii, zestaw do szycia, maskotke z 18-tki i plecak temu, kto wymieni mi chociaz jeden naprawde smieszny film ze Stevem Martinem w roli glownej.

coma43

Zgadzam się!!!!! Uważam, że jest to jeden z najgorszych amerykańskich aktorów.
Pozdrowienia

coma43

"Parszywe dranie" - czekam na czapke z daszkiem, skakanke, ladowarke do Nokii, zestaw do szycia, maskotke z 18-tki i plecak.

coma43

Ojciec panny młodej 1 i 2 mnie ubawiły :)
Podać adres do wysyłki,czy odbiór osobisty???

Ja_pitole

postaram sie obejrzec te filmy, choc ojciec panny mlodej 1 widzialam pare lat temu i nie pamietam, aby mnie rozsmieszyl. ale to zalezy od poczucia humoru. co do rzeczy, nie wsciekajcie sie, ale to byl tylko taki zart.pozdrawiam

coma43

Wielka heca Bowfingera

coma43

Trzeba być ślepym i głuchym albo nie mieć poczucia humoru żeby nie podobały się filmy ze Steve Martinem(oczywiście nie wszystkie)
1.Umarli nie potrzebują pledu-doskonała parodia starych filmów kryminalnych majstersztyk tego aktora
2.Roxanne-współczesna wersja Cyrano De Bergeraca,jeden z moich ulubionych jego filmów,subtelny humor nie jakiś kretyński właściwie to komedia romantyczna.
3.Samoloty, pociągi i samochody-ten tytuł to moja jedna z najulubieńszych komedii z doskonałą muzyką i wspaniałym do pary ś.p.Johnem Candym.
4.Moje błękitne niebo-kolejna brawurowa zagrana rola tego aktora i znowu z świetnym(swego czasu)aktorem Rickiem Moranisem.(ich taniec rewelacja)
Parszywe dranie,Ojciec panny młodej były wymieniane też bardzo dobre filmy,jednak nie zapominajmy że S.M. nie tylko znany jest z komedii,świetnym filmem obyczajowym jest Uśmiech losu przepiękny film bardzo polecam oraz Wielki kanion gdzie Steve martin gra cynicznego reżysera.
A już taki film z 1981 roku jak Grosz z nieba pokazuje jakim aktorem jest Steve Martin gdzie w znakomitej scenie tańczy jak Fred Astaire.
Wydaje mi się żeby wypowiadać się o jakimś aktorze trzeba po prostu obejrzeć wszystkie jego filmy,dla mnie to jest rewelacyjny aktor niestety nie podobał mi się w najnowszym filmie Różowa pantera to totalna porażka nikt nie dorówna Peterowi Sellersowi.

entregado

widzę nareszcie ktoś kto się naprawdę zna :)

Jak dla mnie jego najlepsza rola jest w 'Parszywych draniach', ale polecam też bardzo film 'Samotny facet', 'Krwiożercza roślina', oraz (z nowszych) 'Wszystko się sypie'. Niezły jest też 'Człowiek z dwoma mózgami'. A co do 'Umarli...' i 'Samoloty...' to też się zgadzam, kapitalne produkcje.

Ale 'Dirty little scoundrels' najbardziej wymiata. Genialny film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones