Steve MartinI

Stephen Glenn Martin

7,8
7 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Martin

..ze zrobil taka kariere jako komik bo wielkiego talentu komicznego to on nie ma oczywiscie wg mnie .Uwazam ze role komediowe ktore on zagral moglby zagrac kazdy przecietny aktor niekoniecznie komediowy z efektem podobnum lub lepszym..

dzidek_skadkolwiek

Twoje spostrzeżenia totalnie mnie rozwalają. Musiałes chyba oglądać tylko fałszywą dwunastkę , gdzie nie miał możliwości pokazać co potrafi. Zobacz co on wyprawia np. w "Parszywe dranie" albo "Moje błękitne niebo". Koleś rozwala na każdym kroku. Koleś musiał urodzić się w obiektywie kamery razem z Richard'em Pryor'em

dzidek_skadkolwiek

I jeszcze rzucasz taki komentarz w moje urodziny. Moje serce krwawi....

Ptasior69

Z tych co pamietam:
"Sierzant Bilko"
"Trzej amigos"
"Roxanne"
I pewnie jeszcze jakies widzialem tyle ze nie pamietam.
Czasem bywa smieszny ale szalu nie ma

dzidek_skadkolwiek

Sierżant Bilko to najgorszy film z nim jaki widziałem. To nie jest zły aktor, taki przeciętniak, chociaż komediowo daje radę. Ja go lubię :) może to jego atut, ludzie go lubią :D

dzidek_skadkolwiek

Ogłosili właśnie, że dostanie w tym roku Oscara za całokształt.

Davus

To czy ktos dostanie/dostal Oskara okazuje sie dopiero na gali.zajebiste masz zrodla.

dzidek_skadkolwiek

Mówimy o Oscarze za całokształt, a zdobywców nagród specjalnych ogłasza się oczywiście wcześniej. Poza tym od kilku lat nie wręcza się ich na gali tylko na specjalnej uroczystości w listopadzie. Masz tu oficjalny link, doucz się:
http://www.oscars.org/press/pressreleases/2013/20130905.html

Davus

Nie chce mi sie ogladac ale wierze ci..Tak czy owak nie przepadam za Martinem i mam do tego prawo.

dzidek_skadkolwiek

Też się dziwię, trochę bardziej niż średni komik, jak dla mnie.

dzidek_skadkolwiek

Facet jest kapitalnym aktorem, ma specyficzny styl gry, ale pokazał prawdziwy talent w filmach:
- Umarli nie potrzebują pledu (1982)
- Parszywe dranie (1988)
- Moje błękitne niebo (1990)
- Cudotwórca (1992)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones