Steve TalleyI

Steven Douglas Talley

7,3
841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Talley

Ciekawe co taki pseudo-aktorek, który zagrał w kilku marnych filmach robi na 7 miejscu w rankingu! Widać że w naszym kraju panuje popyt na tani badziew a nie docenia się prawdziwych aktorów. Ja osobiście daje 1 dla zaniżenia oceny i wali mnie zdanie innych!

Porcupine_Man

jaki ci tak zle w kraju to wypie****aj za granice. Tam na pewno beda wszyscy szczegolnie mlode pokolenie cenic twoich "prawdziwych aktorow".

Porcupine_Man

również daje 1 dla zaniżenia oceny, bo niewiem co g*wno robi na 7 miejscu...

ivcia21

no fakt, troche za wysoko <za krótki><za krótki>

ivcia21

No jasne - nie znam, dam 1. Puknij się w łeb 5 razy, a potem wyskocz z okna. Dla swojego dobra i filmwebu.

Porcupine_Man

to nie jet ranking najlepszych aktorow tylko lista najbardziej lubianych a to ze ludzie go lubia to nie twoj interes , co za debil. gdyby to byla lista najlepszych to by filmweb robil ta liste a nie my niedorozwoju

cubinho

Niedorozwoje to właśnie ludzie twojego pokroju, którzy oddają glosy na takich aktorków.

Porcupine_Man

A słyszeliście o czymś takim jak zasada 1000 głosow?

Porcupine_Man

Zgadzam sie w 100% przeciesz jego najlepsza rola to byla w reklamie pepsi ... Bo roli w "american pie " to niebiore pod uwagi bo calosc do kitu jakim cudem tak islaby aktor wyprzedza edwarda nortona i innych to jest chyba jakies nieporozumienie

arasss21

Cholera, wytłumaczę Wam jak to się stało. Kiedy dany aktor przekracza granicę tysiąca głosów, automatycznie wbija się na wysoką pozycje w rankingu. Normalnie za niedługi czas by spadł na swoje zwyczajne miejsce, ale dobrze Wy dawajcie mu jedynki, bo Wam się tak podoba.

Eva_DeRiddle

chyba na nic Twoje posty...

m_szymon

Chyba tak, no ale trudno. Nie wiem, może są za długie i nikomu się nie chce czytać...

Eva_DeRiddle

tak, wiemy, tylko ja zachodze w glowe kto w ogole na takich geniuszy glosuje i skad sie bierze te 1000 tepakow, to jest dopiero zagwozdka

Porcupine_Man

Nie chciałabym nikogo urazić, ale patrząc na jego filmografię, wydaje mi się, że najlepszą rolą jest w tym wypadku Młody mężczyzna w garażu. Ludzie, dajcie spokój. American Pie było fajne, ale za pierwszym razem. Robienie kolejnych części było wielkim błędem. Jak taki pseudo aktorzyna mógł się znaleźć na 7. miejscu?! To jest po prostu niesmaczne.

Porcupine_Man

Dokładnie! Jak mógł się znaleźć przed np. Garym Oldman'em, Alanem Rickman'em czy chociażby Samuelem L. Jackson'em? Nie rozumiem, naprawdę.

clairebennet24

niestety, mlodzi obejrza takie cos jak American Pie.Potem jakies 11-15 latki uwazaja tego "akatora" aktorzyne za najlepszego, przykre ale co tam

Malack

Ej ja zgłaszam sprzeciw >_<.
Wbrew pozorom np. tacy 13 latkowie mają jakiś tam rozum i potrafią odpowiednio ocenić grę aktorską, no. To tak to poprzedniego komentarza. Żeby nie było że nasz rocznik jakiś tępy jest czy coś. ; d

Porcupine_Man

jacyś nie normalni jesteście. może i zagrał w nie wielu filmach, ale za to super odegrał swoje role. dobiło mnie to, że ktoś napisał, że go nie zna więc da 1. -,-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones