Steven Seagal

Steven Frederic Seagal

6,0
14 023 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Seagal

Z seagalem obejrzałem prawie wszystkie jego filmy jaki miał dorobek ;) Większość to jednak gnioty słabe produkcje które mam nawet sam na dvd i nie oglądam już od dawna bo są przeciętniakami . Te filmy typu Bestia albo Prowokacja czy Najemnik i jeszcze Zatopieni i Czas Zemsty to są słabe filmy gdzie jest jako tako scen akcji i walka jakaś wręcz ale widać że to niskobudżetowe produkcje ;) Segal w większości filmów tak gdzieś od końca lat 90 daje ciała i gra słabo jego technika walki wręcz jest poniżej przeciętnej . Mam jeszcze film z nim Terrorysta też gniot taki że klękajcie narody i jeszcze jakiś na video Poza zasięgiem gdzie akcja działa się w Polsce i grał nawet Krzysztof pieczyński :) Też słaba produkcja i bardzo mało dobrej akcji . Segal to aktor który zagrał może we góra 4 dobrych filmach bo jeszcze w młodości był dobry potem to stoczył się jak z górki na dół i to w oszałamiającym tempie . Bardzo słabo wypadł naprawdę jego popisy są tak denne jak się ogląda że aż nie wiem czym się tutaj zachwycać ? On jest przeciętny teraz mogę przyznać po tym jak oglądałem wiele innych filmów akcji że Segal jest jednym z najbardziej słabych aktorów kina akcji . Każdy film z nim to przeciętniak i produkcja denna gdzie mamy walki tyle co kot napłakał albo jakieś nawalanki gdzie dzieje się tyle co nic ;/ Segal im więcej miał lat tym bardziej odwalał chałę w swoich filmach i grał słabo . Te ostatnie produkcje jak Zatopieni czy Czas Zemsty albo Najemnik świadczą o tym jak bardzo się stoczył na dno i gra tylko po to żeby zarobić na filmie w którym nawet akcja nie jest atutem ;/ Jego styl walki jest denny a on sam gra tak jakby robił to na siłę . Czas Zemsty jeszcze przyznam że dobre były walki czy Bestia ale są filmy gdzie on gra tak dennie i tak słabo wypada że aż nie można dotrwać do końca seansu . Nawet filmy jak był młody to pamiętam że są takie słabe że aż się płakać chciało .Nico ponad prawem nawet był przeciętny i był takim filmem mało zachwycającym chociaż to pierwszy film w jego dorobku . Jedynie Liberator był dobrym filmem gdzie jeszcze młody Segal się popisał i dał jako taki pokaz umiejętności . JEgo filmy po 2000 roku to klapa już totalna którą można obejrzeć tylko z przymrużeniem oka na grę aktorską . Segal po prostu od 15 lat jak nie więcej robi filmy denne które są tylko zachwycające dla niego samego . Bo jak oglądam te filmy które kręcą z nim obecnie to jestem zdruzgotany jak on się stoczył jak on gra że ledwo kogoś uderzy albo kopnie ;/ Matko lepiej żeby jego kariera się skończyła gdzieś w roku 1994 albo góra 1996 bo on naprawdę tylko psuje rynek dvd tymi filmami gdzie bije się tak jak Johny English xd Trochę by się postarał bo mam szacun do jego osoby ale pan Segal tak jak mówię to aktor który daleko odbiegł od tego co miał na początku .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones