Steven Seagal

Steven Frederic Seagal

6,0
13 941 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Seagal

Z tym "aktorem" ? Codziennie film z tym pajacem

sirCharles00

i to już od co najmniej pół roku!!! (od kiedy oglądam polsat)

ikunio

Dokładnie

sirCharles00

Mi to nie przeszkadza

giovanni50

Mi też nie a wręcz przeciwnie, bardzo odpowiada i powinni dawać jeszcze więcej filmów ze Stevenem hehe ;d

anonim7

Jeszcze dorzucę Dolpha Lundgrena ,Van Damma ,Norrisa i Szwarcusia :)

giovanni50

Bo jesteś zje....aby. Gimbusie za dyche lachajacy

sirCharles00

Nie jestem gimbem
Rocznik 1979

giovanni50

Pokazał swoją dojrzałość tymi wyzwiskami co nie?

Arch_Angel

A juśći kumie dobrodzieju :)

anonim7

Powinni puszczać filmy z Stevenem tylko te dobre .A dobre miał w latach 1988 -2001 ,a według mnie nawet lata 1988 -1997 .Po 2000 roku tylko parę miał dobrych ,reszta to wiesz .A nie ciągle te jego nowe .Kiedyś na Polsacie leciał z nim ,,Na przeciw ciemności ,, o 20 .00 ( Sic ! ) a dobry film ,dobry dreszczowiec z Jamie Lee Curtis ,,Błękitna Stal ,, dopiero po 23 .00 (Jasna ch*ole*ra !!! ) .Niechciało mi się czekać ,obejrzałem to na drugi dzień na kompie .Niech Polsat i fani Stevena Stevena zrozumieją że widziowie też chcą coś innego ,ciekawego obejrzeć niż Seagalowską Łupankę .

bradock

Bradock, przerzuć się na tvn7, tam dają dobre filmy i całkiem niepóźno.

karoman4

Wiem ,dziś akurat powtórzę sobie klasyka z Stevenem ,,Hard to kill ,, na TVN7

anonim7

Cześć, Sensei-Konrad! ;-)

Ja tam nie oglądam tv i nie narzekam na to co leci, a co nie leci. :-)

karoman4

A jaktam Kasiu u ciebie postępy w sprawie ,,Johna Wicka ,, ?

bradock

Bradock, musisz mi porządnie spuścić manto, bo jeszcze nie oglądałam tego. xD

karoman4

Dobra ,nie bedę na ciebie Kasiu już naciskał xD

bradock

Szkoda... :3

karoman4

No chyba że chcesz xD

bradock

Ale z Ciebie jest cicha woda, no! xD

karoman4

Kasia : wyboraż sobie że twoje prawo udo to Boże Narodzenie a lewe to Wielkanoc . ,, Czy mogę wpaść miedzy świętami ? xD ,,

bradock

O ku . r . wa jaki pocisk!!! xD

karoman4

Musisz Kasiu uważać bo mój ,,wiercipiętek ,, ma siłę i pocisk Magnum 44 xD

karoman4

Hej, Ja oglądam tylko filmy ze Stevenem (nawet w tej chwili ;d ) i jak jakieś fajne inne są to też, i sport, a tak to też nie oglądam tv :>

anonim7

Wiedziałam, że to Ty zawitałeś do mojej grupy na fejsie. Dobrze, widzieć znajome ''twarze'', hehe. ;)

karoman4

Hehe niestety pudło Kasiu :P Ja nie mam facebooka i nie wiedziałem, że masz grupę ale jakbym miał to bym na pewno dołączył :)

anonim7

Napisałam ''Cześć, Sensei-Konrad! ;-)"
A Ty, mimochodem odpisałeś ''Hej''.

Gdybym spudłowała z tym powitaniem ,tobyś zareagował tak, żeby wyprowadzić mnie z błędu. Ale ok już. Nie ujawniajmy tożsamości anonima7. :D

karoman4

Hehehehe dobre dobre ;D może specjalnie tak odpisałem, w końcu mój nick do czegoś zobowiązuje hehe :P

anonim7

Ale Seagalowi, kręcenie filmów chyba się znudziło...

karoman4

Wszystko możliwe, ale cóż ma do tego prawo, taki wiek, wszystko kiedyś się kończy niestety, ale swoje dla kina akcji ZROBIŁ ! ! ! :)

anonim7

Ale niech się nie miesza do polityki. Już wolę, żeby dalej bawił się w te swoje tasiemce.

sirCharles00

Dają takie chu*jowe filmy, bo są tanie.

granat5

Prawda^^, panie Granacioch?

karoman4

O kurka, jak ja brzydko pisałem.

Dzisiaj telewizja zaskakuje i puści Wygrać ze śmiercią.

granat5

Przeczytali Wasze wypowiedzi i co mieli robić. :-D

Co do wypowiedzi - zdarza się nawet najlepszym, także luzik.

karoman4

Ale w sumie to jednak inna telewizja dobrze pomyślała.

granat5

Jak napisałam bradockowi, na tvn7 zawsze dawali dobre filmy.

karoman4

Przecież ja o tym od dawna pisałem na forum u ,,Exp91 ,, że oni dają dobrę filmy .Tylko że jedna stacja to trochę mało ,tym bardziej że TV -Puls też zaczyna popadać w Seagalomanie .

bradock

kazdy popadnie wkoncu najlepszy aktor

damianho15

Nie każdy ,bo TVN7 puszcza tylko jego te dobre z lat 1988 -1997 ,a za to puszcza inne stare dobre akcyjniaki z Van Damme ,Norrisem ,Lundgrenem ,Bronsonem ,Eastwoodem czy Dudikoffem .Od tych Rumuńskich gniotów trzyma się z daleka i dobrze !!! Natomiast TVN kilka podpadł puszczając te nowe jego ale od dłuższego czasu zrezygnowała z jego niewypałów .Tak trzymać !!!

bradock

mało ma tych nie wypałow,ale kwestia czasu jak inne stacje tez bd puszczac.

damianho15

Nie będą .TVP1 już przestała puszczać jego filmy .Zresztą puszczają jego tanie filmy te stacje filmowe które nie mają kasy

damianho15

To już karabin maszynowy gra lepiej od niego. :D

granat5

nie musi grac dobrze,przyciaga i tyle,filmy same sie bronia

damianho15

,,Czas Zemsty ,, był teraz w sobotę o 20.00 na TV -Puls czyli w czasie gdzie oglądalność jest największa . A dziś leci klasyk z Lundgrenem ,,Drzewo Jozuego ,, o 0: 50 na TVP1 ,dobre filmy (głównie starsze ) puszczają po 22 -24 :00 ,bo zawsze ktoś obejrzy .Rumuńskiego Gówna nikt nie tknie po 22 .00 .Nie warto czekać .Taka prawda .I przestań już uprawiać tą propagandę że on tłumy przyciąga przed telewizorami ,bo tak nie jest !

bradock

20 czyli najlepsza godz i wtedy wlasnie najczesciej leci seagal

damianho15

Bo wtedy ktoś jeszcze to obejrzy ,po 22.00 oglądalność na pograniczu 2/3 procent .Zresztą teraz i tak ludzie nie oglądają telewizji ,bardziej wybierają you tube -tak wynika z badań .

sirCharles00

Morda tam.

sirCharles00

i bdb :p

sirCharles00

Jeszcze by uszło, gdyby puścili film z jego początków kariery gdzie jest w dobrej formie to by było coś, ale na okrągło puszczają te śmieciowe filmy gdzie Seagal jest bez formy utyty, niedołężny i gdzie nie spojrzeć na jakimś ujęciu walki zamiast Seagala widzimy... dublera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones