Steven Seagal

Steven Frederic Seagal

6,0
14 023 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Seagal

Ma być w 2015 widziałem plakat na fejsie

giovanni50

Pewnie fanowski.
Mało prawdopodobne by ten film powstał.

granat5

Niech lepiej zrobią Remakę z Butlerem xD

bradock

haha no w cale bym się nie zdziwił ,Butler by pasował, co z tego że nie zna sztuk walki, w dzisiejszych czasach dobry choreograf tak mu ustawi sceny walki , że każdy będzie myślał że trenował od dawna, na przykład jak w filmie olimp w ogniu,gamer, teraz z każdego potrafią zrobić speca od sztuk walki, dobry choreograf + dobry trener i w kilka miesięcy ćwiczeń i mamy zabijake na ekranie

Adrian19

Tak .Seagal jest już stary i dość mocno zapomniany żeby startować do pierwszej ligi kina akcji ,dziś już grają młodsi np Butler czy Tom Hardy ,Statham itp Ale mimo wszystko ogromny sentyment do jego postaci i jego filmów bedę miał zawszę .Wychowałem się na jego filmach ,można powiedzieć że spedziłem z Mistrzem Aikido Dzieciństwo .

bradock

No dokładnie,w kinie akcji zrobił sporo,nadal lubie oglądać z nim nowe filmy ,ale to już nie to samo, wiadome szans na powrót do pierwszej ligi nie ma, niech da szanse młodszym,ja tak samo nie zmienię o nim zdania ,gra może teraz w słabszych filmach ,forma też nie ta, ale dla mnie jest legendą kina akcji i nic tego nie zmieni , jego filmy z lat 80/90 można oglądać wielokrotnie i tak się nie nudzą

Adrian19

Zgadza się !!!

użytkownik usunięty
bradock

I ja również się zgadzam!

Steven Seagal : NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH : http://www.youtube.com/watch?v=BsbYE-Q474I

Adrian19

Przybijam się

giovanni50

Fani Stevena Seagala łączmy się !!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones