Steven Spielberg

Steven Allan Spielberg

8,1
25 788 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Steven Spielberg

słowa Alejandro Jodorowsky'ego, pod którymi sie podpisuje rękoma i nogami

BlackShit

Czymże to sobie zasłużył na takie określenie?

gowniarz_wyniosly

wg Jodorowsky'ego? on gardzi hollywood, według niego większosc tego co tam jest krecone, to gówniana, mało wymagająca pulpa nastawiona jedynie na zyski
a spielberg w tym przoduje,degeneruje kino, wystarczy popatrzyć w jakich projektach ostatnio łapy maczał, w 99% sam chłam

użytkownik usunięty
BlackShit

he hałam to właśnie Jodorowsky kręci i to w dodatku pseudointelektualny. Ostatnie obejrzałem sobie Kreta i mało co się na nim nie porzygałem, to już wolę włączyć Indine Jonesa czy jakiś inny blockbuster

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
aew4334555

gówno > spielberg

BlackShit

hehe pomimo iz ten wpis byl dośc idiotyczny to zgadzam sie z Tobą

BlackShit

uważasz że pierwsze filmy z indiem to klasyka gatunku i mistrzostwo a wystawiasz ocenę 1 ?! wow a wiesz ze skala jest od 1 do 10... smutne to wszystko zwłaszcza że wiele filmów Spielberga to klasyki na których sie wychowałam. Indiana, Goonies, E.T, Hook to filmy które w tamtych czasach zapierały dech w piersi. Dramaty takie jak "'Kolor Purpury'',''Lista Shindlera'', ''Szeregowiec Ryan'' to też według Ciebie nic? Zastanawiam się skąd wzieła się moda na krytykowanie wszystkiego co jest popularne. Naprawdę chcesz oglądać tylko pseudointelektualne dramaty w których przez pół filmy ktoś gapi się w ścianę ?!! (taki przykład)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlackShit

Jak tu porównywać Spielberga i Jodorowsky'iego skoro obaj panowie robią zupełnie inne kino. To że sobie tam jakiś chłop kręcący dziwaczne i specyficzne prowokacje i którego filmy dziś oglądają praktycznie tylko koneserzy kina pozwolił skrytykować Spielberga jak mu się tak podoba tak powiedział - jego sprawa. Dla wielu osób filmy pana J. to kiczowate gnioty nie nadające się do obejrzenia przez zwykłego śmiertelnika. Nie twierdzę że to są (według mnie) złe produkcje bo nie - to na swój sposób ciekawe i oryginalne kino jednak specyficzne.
Spielberg robi za to kino rozrywkowe przeważnie łatwe fajne i przyjemne. Jego filmy tez na swój sposób nie są pozbawione wartości artystycznych tak jak kino Jodorowskiego.
Nie wiem dlaczego głównym celem ataków niektórych ludzi jest właśnie Spielberg i to na nim wszyscy wieszają psy że zniszczył kino produkując lub kręcąc filmy(Tak jakby świat filmu kończył się tylko na Amerykańskich produkcjach tylko w Ameryce) Wiem że w ostatnich kilku latach nie popisał się niczym wyjątkowym i że nie każdemu podoba się (ogólnie) jego kino ale po co od razu tak po nim ostro jechać.
To co napisał tu Anty troll to już czysta głupota i zgrywa.

BlackShit

A Monachium z 2005 roku oglądałeś?

ApolloCreed_

Monachium to genialny film, a Spielberg to mistrz kina bez niego sobie nie wyobrażam

BlackShit

Podpisuję sie pod tym również, mam obrzydzenie do papki jaką serwuje ten pan widzom.

BlackShit

Jodrowsky często pieprzył głupoty. Owszem spielberg robi filmy puste jak budowa cepa. Ale żeby go nie doceniać i dawać mu 1? hmmm

sysunia22

maiło być proste :D

BlackShit

Alejandro Jodorowsy mu po prostu zazdrości. Filmy Alejandra są tak denne, że sięgają poziomu morza. Daleko mu do koloru purpury czy Listy Shindlera. Jak się komuś zazdrości to się mówi : ,,Degenerat", ,,Debil" ,,Nie umie kręcić".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones