Steven Spielberg

Steven Allan Spielberg

8,1
25 792 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Steven Spielberg

Czy to jest obecnie najgorszy reżyeer Hollywood? Indiana Jones IV, Czas Wojny - dwa padaczne filmy. Nie oglądałem Lincolna, ale mam wiarygodną opinie że tam jest tylko Day-Lewis, a właściwie to jest tak wielki aktor, że film mogłaby i małpa reżyserować i tak byłaby to wybitna rola. Film jest padaczny podobno w ogólnym rozrachunku, trzeba sie skupic na grze aktorskiej. Obejrze, wydam dokładny wyrok, ale Spielberg niech juz odejdzie od rezyserki i zacznie rzucac majatek w ciekawe filmowe projekty.

użytkownik usunięty
bonaparte

Nigdy nie odejdę! Lincolna uważam za wielkie dzieło i to nie tylko ze względu na Lewisa.

To ciekawe co teraz wymyśli w Indianie 5...

bonaparte

Absolutnie nie

Przygody Tintina to najlepszy film animowany 2011 roku, ponadto wcześniej nakręcił Monachium, Raport mniejszości oraz A.I. Sztuczna inteligencja. Jeśli chodzi Lincolna to masz błędne informacje, bo faktem jest ze film zebrał bardzo dobre recenzji i jest jednym z głównych faworytów do Oscara.

Indiana 4, Czas wojny, Wojna światów - faktycznie mu nie wyszły ale i tak do najgorszych inie można ich zaliczyć

użytkownik usunięty
ApolloCreed_

Trudno się nie zgodzić.

Powodzenia dzisiaj na złotych globach :P

użytkownik usunięty
mpannek

Dziękuję, już nie mogę się doczekać zgarnięcia nagród.

użytkownik usunięty

Ach ta mina Stevena, gdy Ben odbierał nagrodę. Bezcenne.

użytkownik usunięty

Bo definitywnie nie zasłużył.

Spokojnie, na oscarach nadrobisz :)

Jak myślisz - czy jeżeli Ben będzie grzeczny to Steven pozwoli mu w lutym przez chwilę potrzymać swojego kolejnego oscara?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones