Steven Spielberg

Steven Allan Spielberg

8,1
25 792 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Steven Spielberg

Dlaczego juz od kilku lat Spielbergowi nie udaje sie nakrecic dobrego filmu? Ostatni to "Szeregowiec Ryan". A potem ? Raport Mniejszosci, A.I. -te jeszcze ujda, w A.I. muzyka byla dobra, potem Zlap mnie- chyba najlepszy w ostatnich latach.Terminal-wytrzymalam tylko z powodu Toma Hanksa, ktorego lubie i lubic bede, chocby nawet zostal kiedys nominowany do Zlotych Malin (brzmi jak najglupsze zdanie pod sloncem:), teraz Wojna Swiatow. Tu akurat chcialam obejrzec film Spielberga a nie przyszlam poogladac Toma Cruisa. I znow wyszlam z kina z poczuciem rozczarowania i niedosytu. Jeszcze pare takich filmow, a przestane chodzic na filmy Spilly. A szkoda, przeciez kiedys bylo tak fajnie. Uwielbiam E.T. , Lista Shindlera i Szeregowiec bardzo mnie poruszyly, Szeregowca nawet mam na DVD. Czy Spielberg stracil kontakt z publicznoscia? Przestal rozumiec, co chca ludzie ogladac?Nie ma pomyslu na kino XXI wieku? Nie rozumiem. Boze, a na horyzoncie zadnego mlodego Spielberga!!! Kino rozrywkowe schodzi na psy.

sunnyweather

Moim zdaniem, Spielberg był dobrym reżyserem, ale w tamtym wieku.
Dzisiaj już nie nadąża i brakuje mu dobrych pomysłów. Na przykład nakręcił film na podstawie książki, której akcja dzieje się w XIX wieku a on to przeniósł do naszych czasów. Pozdrawiam!!!!!!!!!!

sunnyweather

mie terminal bardzo sie podobal - nie tylko ze wzgledu na toma hanksa. co nie tak jest w tym filmie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones