Steven Spielberg

Steven Allan Spielberg

8,1
25 788 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Steven Spielberg

Nienawidzę tego dreamworks co Steven z Tomem Hanksem założyli. Psuje frajdę z oglądania. ZAWSZE
widać, że efekt jest robiony komputerowo. Weźmy pod uwagę np. "Raport mniejszości". Tom skacze po
samochodzikach latających, które wyglądają jak z filmu animowanego tworzonego na bardzo wczesnym
etapie. Tak samo w "Kowbojach i obcych"- kosmici byli tak nędznie zrobieni, że od razu widz się wkurzał
gdy ich widział(a zaprojektowani byli dobrze). Niech Fabryka snów lepiej wraca do filmów animowanych.

P.S.
Poza tym te komputerowe stworki i inne przedmioty zawsze nawet w poważnych filmach robią jakiś głupi
żarcik dla dzieci na niższym poziomie niż te co oglądają "Wieczorynkę".

napruto

mają piękną czołówkę :D

marcinsss89

I nic poza tym.

napruto

kpisz wiele filmów dobrych mają, nie wiem teraz dokładnie jakie ale na pewno wiele dobrych

marcinsss89

Chodzi mi o efekty, a nie o filmy.

napruto

no dobra uważasz że dremworks jest producentem filmowym (głównie do stwarzania efektów)
Sztandar chwały , Listy z Iwo Jimy, transformers (cała trylogia) , Eagle Eye, Super 8 , Giganci ze stali , Kowboje kontra Obcy,
Szeregowiec Ryan , Park Jurajski (cała trylogia) i faceci w czerni to som dla ciebie filmy które majom słabe efekty, widać że KOMPUTEROWO i wogule są beznadziejne to ty chyba masz coś nie tak z unerwieniem mózgowym skora tak uważasz

Radek_Markiewicz

W "Kowbojach i obcych" i "Super 8" efekty są właśnie do dupy.

użytkownik usunięty
napruto

a Shrek?

Animowane całkowicie filmy to co innego.

napruto

Dreamworks to firma producencka, a nie komputerowa. Oni wykładają pieniądze na filmy, a efekty robi inna firma np. Weta Digital czy Industrial Light and Magic.
Miej więc pretensje do firm zajmujących się efektami specjalnymi, a nie do firmy która te filmy tylko produkuje.

Swoją drogą efekty specjalne do "Raportu Mniejszości" zawsze robiły na mnie dobre wrażenie.

wojtek40i4

Dremworks , Paramanaut , Warner Bros , Marvel to firmy które zajmują się głownie dofinansowaniem filmu
ale jeśli na początku filmu wyświetlają się ci producenci to z reguły wiadomo że film jest dobry a nawet lepszy
ps. dofinansowaniem filmu znaczy dać kasę na efekty (taka ciekawostka)

Radek_Markiewicz

Chodzi mi o to że oni tylko to finansują a resztę robi kto inny. Nie tylko na efekty wydają swoje pieniążki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones