Steven Spielberg

Steven Allan Spielberg

8,1
25 792 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Steven Spielberg

zniszczył swoje dziecko Indianę Jonesa i Wojnę światów Wellsa mimo,że to dobre kino jednak z książką poza atakiem Marsjan niewiele ma wspólnego.Park Jurajski 3 też znacznie lepszy od dzieł Spielberga mimo,że trójkę reżyserował inny reżyser i skrócenie filmu nie wyszło na złe wręcz powiedziałbym ożywiło trochę fabularnie PJ zwłaszcza od 2 uważam,że 2 była trochę za długa.Najlepszy filmy to Szczęki i Poszukiwacze zaginionej Arki,Bliskie spotkania 3 stopnia przyjemnie się ogląda,ale generalnie nie wiadomo po co obcy przylecieli co robi główny bohater chodzi mi o to,ze zostawił rodzinę wdarł się w romans i odleciał statkiem dziwne trochę było,Lista była fajna,ale końcówka robiona trochę,żeby zjednać sobie przychylność środowisk żydowskich mogłem ocaalić ich więcej więcej ten teks mnie powalił jednak lubię jego filmy i uważam go za jednego z tych żyjących reżyserów,którzy jak nie pójdą drogą komercji stworzą jeszcze dużo dobrych filmów.

Ja też zauważyłem, że coś ostatnio się "zdupił".

napruto

,,zdupil'' heh co wy wiecie jak rozumiem ze komuś ostatni Indiana Jones się możne nie podobać ale do listy jego filmów najlepszych należny dodać Monachium i moim zdaniem Wojnę Światów jest to film genialny całkiem inne spojrzenie na inwazje nie typowo stereotypowe i te psychodeliczne sceny w piwnicy z Timmem Robbinsem to naprawdę majstersztyk i do tego świetne efekty specjalne ja rozumiem ze możne Tom Cruise genialnym aktorem nie jest ale zagrał przyzwoicie dlatego nie rozumie tej krytyki tego filmu a co do Monachium to Spielberg skopał wszystkim tyłki co uważali go za komercyjnego i rozrywkowego reżysera

użytkownik usunięty
slayer6

przeczytaj książkę Wellsa angielskiego pisarza,któremu Amerykanie zniszczyli jedną z większych powieści jego życia zarówno starą jak i nową wersję,Monachium jeszcze nie oglądałem więc się nie wypowiem w tym temacie,jednak Indiana Jones 4 to była porażka poza końcówką początek kiepski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones