Steven Spielberg

Steven Allan Spielberg

8,1
25 792 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Steven Spielberg

Filmy NIEKTÓRE ma dobre, ale nie lubię go, ma beznadziejny styl większości filmów, i
wogólę za ET bleee

Schizofrenik_XXI_wieku

Nick zobowiązuje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

Powiedział uznany reżyser mający na swoim koncie setki Oscarów i kasowych filmów, buhahahaha, żal
Spielberg 10/10

Schizofrenik_XXI_wieku

Dziwne, ze Ci sie ET nie podobal. Byl skierowany wlasnie do dzieci...

Schizofrenik_XXI_wieku

bzdury,bzdety opowiadasz.

Schizofrenik_XXI_wieku

Co prawda to prawda schizofrenik. Także uważam ze ma pare dobrych filmów no i ze dwa bardzo dobre, ale za takie pieniądze to nie filozofia. Co do stylu to też mi za bardzo nie podchodzi.
A co do wypowiedzi tych wyżej to poprostu takich ludzi trzeba unikać bo to fanatycy a ci są grożni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

spielberg wyprodukował 10'tki klasyków, na jakiej podstawie go tak nisko oceniasz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

Ten ,jak go nazwałeś, straszny frajer zapisze się w historii a Ty najpewniej nie.... Kto tu jest więc frajerem? Nie musisz odpowiadać, bo odpowiedź znamy wszyscy.... You!

Schizofrenik_XXI_wieku

Dla mnie facet jest klasą samą w sobie. Wprowadził nową jakość w filmie. Okazało się, że nie trzeba wybierać między dobrym a kasowym kinem. Jasne, że nie wszystkie jego produkcje są super, ale pewnie mogłabym tu ze dwie godziny wymieniać te, którą są fantasyczne!

Schizofrenik_XXI_wieku

Jego filmy moza obejrzec po dwoch browarach. Luzno sie je oglada. Ale nie sa to filmy madre. Typowe oscarowe faworyty, ktore maja trzepac kase.

GregRiesner

hmm powiem tak teraz, bo nie jestem nawalony jak wtedy jak pisałem posta
uważam tak samo, chodzi mi o to że jego filmy mają taki hmm dziwny styl, ona ma dobre filmy ale większość jest tak jakby irytująca, coś ala James Cameron gdy kręcił Avatara

Schizofrenik_XXI_wieku

trudno opisać ale on ma taki styl, w większości irytujący co ciekawe w np Szczękach go nie ma

Schizofrenik_XXI_wieku

kiedy idziesz na leczenie ???

tomucho77

no poszedłem i spotkałem ciebię jak cię wieźli w kaftanie bezpieczeństwa buahha

Schizofrenik_XXI_wieku

Nie peniaj przepisali mi prochy i znów jestem na wolności... ahahaahahaha.

tomucho77

me too oł je

GregRiesner

Od trzepania kasy to jest Michael Bay a Spielberg to reżyser wybitny,tylko szkoda że od dobrych lat nie może nakrecić czegoś na miare swoich najwiekszych arcydzieł hm...może poprostu sie wypalił .

użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

jeden z wbitnych żyjących amerykańskich reżyserów choć znam lepszych większość nieżyjących np.Stanley Kurbick i jak Spielberg nie pójdzie drogą komercji na co się zanosi po Wojnie Światów i Indiana Jones 4 to jeszcze zrobi kilka fajnych filmów,a Micheal Bay jest dobry i nie zgadzam się z kolegą wyżej tylko,że Bay nie robi wybitnych filmów tylko przyjemną wizualną rozrywkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones