Steven Spielberg

Steven Allan Spielberg

8,1
25 792 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Steven Spielberg

Niby nic takiego nie powiedział ale TO czego nie powiedział ma wagę ołowiu. Dla mnie jest spalony :(

Obejrzyjcie najnowszy wywiad na niemieckiej interii (z dnia 03.07.16) prowadzony przez panią Wendzikowską.

HamiIkar

"Przyjazd do Polski to było dla mnie smutne doświadczenie. To kraj, gdzie zamordowano miliony ludzi podczas holokaustu."
To się chyba nigdy nie skończy. Kilka miesięcy temu pewien francuski Żyd, we francuskiej telewizji powiedział że Polska zagazowała Żydów.

Robson

No chyba Polska byla miejscem, gdzie do tego doszlo ? On nie stwierdzil, ze Polacy mordowali.
Jestescie przewrazliwieni.

użytkownik usunięty
Agniete

Nie,to ty jesteś ślepa. "Przyjazd do Polski to było dla mnie smutne doświadczenie. To kraj, gdzie zamordowano miliony ludzi podczas holokaustu."-"Kraj gdzie zamordowano miliony? Aha! Więc zrobili to ludzie,którzy tam mieszkają!"-pomyśli sobie przeciętnie inteligenty Amerykanin i będzie święcie przekonany,że Polacy to Naziści. Tak się właśnie manipuluje informacją. Mam nadzieję,że Spielberg nie wysłowił się w taki sposób. Niestety ostanie żydowskie sku*wysyny mają nas nagonkę,że ich ojców i dziadów ratowaliśmy.A Spielberg raczej jest jednym z nich.

Spielberg dobrze wie kto i co, no ale moze nie w kazdej wypowiedzi odczuwa dziejowa misje edukacji niedouczonych Amerykanow:)

Agniete

Głos wsparcia dla twojego głosu rozsądku :)

Niektórzy Polacy w politycznej poprawności zaczynają ścigać się z Amerykanami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones