Steven Spielberg

Steven Allan Spielberg

8,1
25 792 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Steven Spielberg

pozadnego filmu....bardzo duzy spadek formy przez ostatnie 12 lat

morfeo2010

Hmmm no a choćby "Złap mnie jeśli potrafisz"? Wg ciebie nie zasługuje nawet na miano porządnego?

Sqrchybyk

A co z "Monachium"?. To też moim zdaniem świetne kino (chociaż nie każdemu może się podobać...)

Indy85

Moim zdaniem bardzo świetne, a i przedtem co najmniej bardzo dobry "Raport mniejszości". Ale o ile opinie o tych filmach są dość zróżnicowane, o tyle "Złap mnie..." podoba się praktycznie wszystkim z tego co zauważyłem.

morfeo2010

Jak to nie nakręcił??? wspomniane wcześniej "Złap mnie, jeśli potrafisz" jest na prawdę dobrym filmem, a "Monachium" jest Arcydziełem przez duże A i jak dla mnie przebija nawet "Szeregowca Ryana"

morfeo2010

hehe ..człowieku ma masę dobrych filmów..co z tego że nie są to hity na miano szeregowca rayana??wojna światow choćby złap mnie jeśli potrafisz nawet faceci w czerni,IA sztuczna inteligęcja..a w swoim gatunku nawet Tranforersów nie mozna nazwać kompletnym dnem..fakt trochę bajka ale szczerze się przyznam że fajnie się ogląda..nie pozostaje w pamięci ale dobre kino rozrywkowe jest..

Spielberg to napewno top 5 ..jeżeli chodzi o filmy S-fi nie ma sobie równych widac że bardzo go te tematy nurtują i ciekawią tak samo jak mnie..uwielbiam jego filmy bo mają to coś..nie każdy jego film jest dziełem epokowym ale ilu reżyserów robi takie filmy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones