Steven StraitI

Steven A. Strait

7,0
2 271 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Strait

Genialne scfi z najmniej wyrazistym protagonistą. Jest tragiczny w kazdej minucie tego serialu, ciągła mina kota srającego na puszczy to chyba jedyny jego pomysł na gre. Na szczęście inne postaci nadrabiają.

qrdens

Rzadko kiedy mam uwagi do gry aktorskiej, ale mam wrażenie że Chuck Norris i Steven Seagal daliby więcej głębi postaci Holdena niż ten aktor. Kiedyś się mówiło, że dany (słaby) aktor ma dwie miny - wesołą i smutną. Ja mam wrażenie, że Strait ma tylko jedną - minę właśnie tego kota:)

qrdens

Zgadzam się w pełni. Serial genialny, gra tego pana psuje każdą scenę w której się pojawia. Nie wiem kto wpadł na to, żeby obsadzić go w głównej roli.

krejzimen_2

plus Dominique Tipper, dwa drewna do lasu

qrdens

Absolutnie się zgadzam. Nie mogę na niego patrzeć

qrdens

A co jest genialnego w Expanse? Ten serial to kupa, a nie żadne dobre sci-fi. Dobre sci-fi to była Terra Nova, Almost Human i Stargate Universe. Wszystkie zdjęte po pierwszym sezonie.

qrdens

Właśnie wszedłem napisać to samo. Ma minę jakby ciągle miał pms. Taka męska wersja kirsten stevart.

qrdens

Wygląda, jakby był ciągle niedoćpany...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones