Sumanth

Yarlagadda Sumanth Kumar

8,8
18 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sumanth

Aż dziw, że nie ma tu jeszcze jego zdjęcia. Młody, przystojny, wykreował specyficzny typ bohatera. Nieco zamknięty w sobie, pozornie nieczuły i obojętny na otoczenie, a jednak wrażliwy i odważny. Nieco przypomina pod tym względem Mahesha Babu. Jego filmy przyjemnie się ogląda. To znakomita rozrywka. Polecam.

Marguerite

Mi także bardzo kojarzy się z Maheshem Babu, bardzo podobny typ, i z wyglądu i z zachowania. Są nawet prawie w tym samym wieku. Byłam zaskoczona gdy sprawdziłam ile Sumanth ma lat bo ma taką śliczną, młodą bużkę, z pucatymi policzkami, że myślałam iż to dwudziestokilkulatek. Podobnie zresztą było z Maheshem. Po pierwszym filmie, który z Sumanthem widziałam (już nie pamiętam którym) nie specjalnie mi się podobał, ale obejrzałam ze dwa kolejne (w tym Pourudu - jeden z ciekawszych filmów z nim ) i stwierdziłam, że ma coś w sobie. Czy jest aż takim świetnym aktorem to bym w tej chwili nie powiedziała, dla mnie jest jak na razie dobrym, ale być może po kilku kolejnych filmach zmienię zdanie i stwierdzę, że jednak świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones