Summer Glau

Summer Lyn Glau

7,5
2 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Summer Glau

Zauważyliście, że większość serialów w których występowała dostało cancela ? Teraz jak się pojawia wieść iż Summer gdzieś wystąpi to wiadomo, że serial dostanie cancela :D Z ciekawości patrze sobie najnowszy The Cape.. i mówię oho, pewnie został anulowany. I czytam w komentarzach, że skasowany i serial brutalnie przerwany. Poza tym to
Firefly anulowany, 4400 anulowany, Terminator anulowany (jak na ironię) Dollhouse anulowany. To się nazywa mieć pecha.

Zetnakatel

Ostatnio widziałem z nią wywiad i mówiła, że teraz większość seriali zostaje anulowana, co jest prawdą. Naprawdę szkoda że tak się dzieje, ale coś co nie jest przeznaczone dla masowego odbiorcy długo się nie utrzyma - niestety

Zetnakatel

a Alphas już drugi sezon ^^

kamil665544

i na tym koniec hahaha, ona chyba naprawdę jest jakąś klątwą dla seriali :D

Gooner

Dobrze ,że Arrow nie oglądam ;) Soon.

Gooner

Jak czytam teksty typu: "ten aktor jest klątwą dla seriali" to mam ochotę zrobić sobie sepuku klawiaturą... Serial i film to odtworzenie jakiejś fabuły przez GRUPĘ aktorów i całą armię statystów... Gdyby od jednego aktora zależała przyszłość serialu, żaden serial nie dobił by do końca pierwszego sezonu. Morał z tego taki, że (tu proszę o szczególna uwagę!!!) powodzenie serialu zależy od FABUŁY i od POPULARNOŚCI GATUNKU z jakiego pochodzi serial czy film... tyle w tym temacie.

P.S. Wszelkie zaczepki mojej osoby, by tylko sprowokować mnie do dyskusji najzwyczajniej oleję, więc proszę się nie wysilać.
P.P.S. Żeby nie było żem cham i prostak, życzę wszystkim udanego drugiego miesiąca wakacji.

Klaus_91

Nikt nie mowi ze to przez nia seriale sa anulowane, tylko mowa tutaj o zabawnym zbiegu okolicznosci...

rinleez

Podobno to Skynet chce Ją dobić

Zetnakatel

Dollhouse nie został anulowany. Serial się po prostu zakończył, a że miał chyba tylko 2 sezony to już inna sprawa. Historia jednak została zamknięta.

_Anika_

Został anulowany, tylko Whedon wiedział, że tak będzie, więc upchnął cały pomysł na kolejne sezony w drugim sezonie.

Zetnakatel

Trudno dziś trafić w gusta widzów, trzeba szokować (Breaking Bad, Dexter), epatować przemocą (walking dead), seksem (Spartacus, Rzym) by utrzymać widownię, wyjątkowo to smutne, bo wiele świetnych seriali nie ma szans się rozwinąć, najlepszym tego przykładem jest Firefly, znajdujący się w 10 najlepszych seriali wszech czasów wg IMDB. Ciężko jest realizować autorskie pomysły, historie, z którymi widz może się utożsamić, dlatego ciągle w rankingach brylują seriale medyczne, kryminalne, no i naturalnie powtarzalne i mdłe sitcomy. Summer wybiera przede wszystkim seriale akcji z gatunku sci-fi, a te przecież celują w określoną widownię, niektórzy z założenia nie oglądają sci-fi, więc dodatkowo utrudnia to utrzymanie serialu na antenie. Druga sprawa, że zagrała w kilku serialach dla FOX, a ta stacja jest wyjątkowo bezwględna, jeśli chodzi o słupki oglądalności. Nie mówiłbym więc o pechu, a raczej o smutnej rzeczywistości, bo dziś wychwala się telewizję za śmielsze pomysły niż można spotkać w kinie, ale ma to swoją cenę. Szkoda, naprawdę szkoda, bo osobiście uwielbiam tę aktorkę i życzę jej wreszcie jakiegoś kilku-sezonowego serialu. Wielkich ambicji najwyraźniej nie ma, przynajmniej tak wynika z nielicznych wywiadów, jak na Hollywood to wyjątkowo skromna, cicha i bardzo sympatyczna osoba, do tego naturalnie niezwykle urodziwa.

soledad

Niestety ale masz rację. To co teraz dzieję się w świecie seriali to śmiech na sali. Nic godnego uwagi tak na prawdę nie ma. Trzeba sobie radzić oglądając powtórki. Zaskoczyłeś mnie z tym wychwalaniem FOX-a.. kto i gdzie ? To jest najgorsza stacja z jaką miałem do czynienia, wręcz jej nienawidzę, za ich politykę i postępowanie. tyle dobrych seriali popsuli i skasowali..

Zetnakatel

Takie mądre rzeczy prawimy, zgadzam się z tymi wszystkimi opiniami, ale to niestety nic nie daje Stacje telewizyjne ani widownia się przez to nie zmienią. Ale ubolewać i skarżyć się zawsze można, więc i ja przyznam wam racje! A tak na marginesie, soledad nie wychwala FOX'a.

Zetnakatel

jest pełno dobrych seriali jak chodziby wspomniany tutaj The Walking Dead chociaz ja osobiscie uwielbiam Synow anarchii i NIe z tego swiata no i teraz jeszcze trafiłem naArrow ktory tez jest bardzo dobry

Zetnakatel

Arrow na pewno nie zostanie zbyt szybko anulowany. 2 seria na razie jest bardzo udana. Zamówienie kolejnego sezonu to formalność.

Coyotman

Pewnie masz racje. Szkoda tylko, że rola w Arrow tak negatywnie wpłynęła na ocenę aktorki.

fabian103

Dlaczego negatywnie? Summer gra tam w sumie tak samo jak wszędzie, czyli sztywne drewno.

marcin261287

Jak kto woli, jednak jej gra w Arrow dobitnie pokazuje jak rola złego wpłynęła na spadek oceny aktorki.

fabian103

Na jej ocenę wpłynęła kiepska gra aktorkska, bo dobry aktor zagra każdą postać.

marcin261287

Szkoda mi Ciebie. Dziwnym trafem ocena spadła tak mocno w ciągu nieco ponad miesiąca, a wiec tyle ile gra w Arrow. Do bystrych to ty nie należysz. Zdania nie zmienię wiec nie musisz kolejnych bezsensownych postów dodawać.

fabian103

A może ludzie nieco o niej zapomnieli, a teraz zobaczyli, że aktorsko nic się nie rozwinęła, i stąd niższe oceny? Nie jaraj się tak rankingiem, bo to jest ranking popularności lub urody (zależy kto głosuje). Gdyby brać umiejętności aktorskie pod uwagę, to Summer miałaby notę pewnie poniżej 5.

I nie rzucaj mi tu inwektyw chłopcze drogi, lepiej w ogóle się nie odzywaj jeśli nie potrafisz dyskutować bez tego.

marcin261287

Dobrze chłopczyku mój drogi:) Twój argument nie trzyma się kupy, ale jak nic lepszego nie potrafisz wymyślić to musi to wystarczyć. I nie jaram się rankingiem, ale po coś jest wiec można się w jakimś stopniu na nim podpierać. Skończmy temat bo do niczego to nie prowadzi. A ja mam uczulenie na głupotę wiec muszę jej unikać, dlatego to moja ostatnia odpowiedz na twoje posty:) Życzę powodzenia w hejtowaniu "chłopcze drogi".

fabian103

Nie masz żadnych sensownych argumentów, to uciekasz w poczuciu dla siebie tylko zrozumiałej słuszności.
Typowe zachowanie internetowego napinacza.

Żałosne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones