Sylvia Plath

powrót do forum osoby Sylvia Plath

Jej książki ciężko kupić mimo chęci (moja przyjaciółka musiałą literować nazwizko w empiku bo człowiek z informacji nawet nie znał Plath), więc mam pytanie, czy ktos nie wie gdzie można by było wypożyczyc jej książkę. Czytam właśnie "Upiornego Jasia..." i jestem zachwycona, polecam.
z góry dzięki za informacje :)

Cherie

...ale jestem precyzyjna, chodzi o biblioteki w Warszawie :)

Cherie

w Warszawie nie wiem. ale na allegro sa całkiem tanie ksiazki Sylvi Plath. Chyba ze chciałabyć tylko przeczytać.. to moze warto puszperać po jakiś antykwariatach

Cherie

"Szklany klosz" mozna kupić raczej bez problemu w wiekszości ksiegarń.Podobnie z "Dziennikami 1950-1962".Natomiast "Listy do domu",opowiadania czy poezję łatwiej spotkać w bibliotekach lub antykwariatach.

Martin_Eden

Dziękuje bardzo za odpowiedzi. Na poezji i opowiadaniach mi najbardziej zależy :) "Upiorny Jaś i Biblia snów" bardzo mi sie podoba. W bibliotece mam jeszcze "Listy..", jest też sporo stron z wierszami więc jakoś musze sobie poradzić :) Ostatnio chciałąm kupic jak by druga część "Upiornego...", ale ostatecznie poszła za 70 zł.Jeszcze raz dzieki, pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones