Sylwia Juszczak

6,0
2 053 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylwia Juszczak

fajna, ładna, szkoda ze tak krótko pograła w fali zbrodni, podobała mi się jej postać i to jak ją odgrywa

Kami122

lubię ją. Sposób w jaki gra powoduje, że nie ważne czy jej postać jest dobra, zła, wredna czy miła i tak ją lubię :)) nie mogę się doczekać jakiejś nowej kreacji pani Sylwii.

Kami122

ja także ją lubię... Szkoda, że juz nie gra w fali zbrodni... jeszcze sposob w jaki zginela... ;| ostatnio ja widzialam w teledysku Rubika 'Dla Ciebie'

użytkownik usunięty
eileen_4

Ja rowniez zaluje, ze na dluzej nie zagoscila w Fali zbrodni. Mialem nadzieje ze zwiazek Izy i Szajby sie rozwinie. No coz stalo sie inaczej.

Kami122

W "Fali zbrodni" postać Izy pojawiła się tylko po to, żeby Szajba miał z kim romansować pod nieobecność Czarnej. Kiedy Daria wróciła ze Stanów to od razu ją uśmiercono. Nie lubiłem tej postaci, bo bardziej pasowała do telenoweli niż do serialu sensacyjnego.

Kami122

A ja tam nie żałowałam, że zginęła, nie lubiłam postaci. Lubiłam za to Czarną, a ta jej odbiła faceta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones