Sylwia Nowak

5,3
290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylwia Nowak

Piękna, utalentowana, nie dająca za wygraną kobieta, jakich jest bardzo mało, wyjątkowa uroda, talent i samozaparcie w dążeniu do celu... spełnienie marzeń praktycznie każdego faceta!!! :) Pozdrawiam serdecznie,
Hubert

n8n

a w domu wszyscy zdrowi?...widziałeś co ona sobie z biustem zrobiła??...prawdziwa sztuka nie robi takich płytkich posunięć...bo wystarcza sam talent. np. ilona ostrowska. unikam z reguły takich ocen, ale ta przeciętna dziewuszka (sylwia) ma ewidentnie parcie na szkło....i raczej nie jest rozchwytywana...

krytykk

Nie powiem, że ją (Sylwię) dobrze znam, ale wydaje mi się, że lepiej od Ciebie. Ogólnie nie oceniam ludzi z góry, ale z tego co wiem, to Sylwia jest wyjątkowo skromną kobietą, a co robi ze swoim ciałem - to jest jej prywatna sprawa. Jeśli o mnie chodzi, Sylwia jest przepiękną, inteligentną i ciepłą kobietą.

n8n

ale ja nie patrzę na nią przez pryzmat osobistych sympatii, tylko jako widz. i zła wiadomość. jak się staje na ściankach, to już nic nie jest prywatną sprawą...

krytykk

A mylisz się, każdy ma prawo do prywatności. To co ktoś robi ze SWOIM ciałem, jest prywatną sprawą tej osoby.

n8n

to co robi ze swoim ciałem, owszem...ale nich się nie dziwi, ze jest poddawana krytyce, wystawiając się na widok publiczny...wówczas, to już nie jest prywatna osoba...

krytykk

My też wystawiamy się na widok publiczny opuszczając swoje lokum, co nie znaczy, że wszyscy w około to krytycy i muszą nas krytykować, czyż nie?

n8n

każdy facet marzy o lasce z zezem. :D

poziszcze

Dlaczego z zezem? Ty też jesteś o coś zazdrosna? Sylwia to normalna kobieta, jak każda inna. Ehh. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones