Szymon Bobrowski

7,6
15 613 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Szymon Bobrowski

Darzę go wielką sympatią, a to rzadkość u mnie w stosunku do polskich aktorów.
Ma taki swój specyficzny sposób gry, i wydaje mi się że nie jest typem człowieka którego nie
da się włożyć w ramę. Szanuję aktorów, którzy szanują samych siebie. Którym nie zależy na
tym aby stać się celebrytą, tylko na tym, aby pokazać że naprawdę potrafi się grać.

kate_855

Stworzyłem konto, bo ktoś wszedł na mój teren.
Daję radę darzyć uczuciami tylko ludzi z którymi dłużej przebywałem, a emocjonować się jakkolwiek jedynie tymi, z którymi jakoś się skonfrontowałem.
Z aktorskiego występu też nie umiem wyjść z uczuciami do osób grających.
Dlatego, jak przedmówczyni, jest dla mnie wyjątkową sprawą sprawa z Panem Bobrowskim. Mimo, że nie kojarzę nawet jego imienia i nazwiska, bo mam słabą pamięć do tych rzeczy.
Aktor w "Prezencie dla Towarzysza Edwarda G." mi dał możliwość polubienia go bardzo mocnego, tak że gdy pojawił się w Róży cieszył mnie każdy moment z nim, mimo tego jaką postać grał.
"Prezent dla Towarzysza Edwarda G." jest tak serdeczny w relacjach pracowników telewizji. Łagodność tego Pana dała mi najpiękniejszy obraz czasów sprzed parudziesięciu lat. Dzięki właśnie łagodności w gestach, lekkich żartach, znajomości wzajemnej bohaterów i osadzeniu tego w realiach, które najczęściej podporządkowywały sobie całkiem słowa między bohaterami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones