Szymon Bobrowski

7,6
15 620 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Szymon Bobrowski

Nie wiem, czy w historii polskiego "serialnictwa" znalazlaby sie tak wyrazista i niesamowita postać jaką stworzył pan Szymon. Wnieść tyle pozywnych emocji i humoru to świata mafii potrafił tylko Skalpel, a zagrać go potrafił tylko Bobrowski...szkoda, ze dostaje tak malo szans bo z pewnoscia jeszcze nie raz by nas zadziwił..

piterek101522

Skalpel to zdecydowanie najbardziej wyrazista postać w serialu, a Bobrowski faktycznie zagrał go fenomenalnie.

AdamCFC

W takim razie nie ogladalismy tego samego serialu. Skalpel byl zalosny, nie kojarzy mi sie z zadna litera slowa gangster. Nie pomyle sie rowniez jesli powiem, ze Skalpel byl na tym samym - marnym poziomie co inne kreacje Bobrowskiego. aktor 2/10

vonrexu

faktycznie nie oglądaliśmy tego samego serialu, bo ty chyba patrzyłeś na
Mroczków z M jak Miłość

piterek101522

Serial był fatalny ale myślę żę Bobrowski wykreował naprawdę fajną postać. Bardzop dobrą ale nie fenomenalną. A co do wypowiedzi Vonrexu, każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie...

filmomanka91

Serial był świetny ale postać skalpela taka sobie.
Grabowski, Więckiewicz byli świetni.

WOLVERINE55

Nie rozumiem co oznacza wypowiedź: serial był fatalny? to chyba jeden z nielicznych polskich seriali który odbiega jakością od taniego polskiego serialowego gówna jakie teraz mamy. Świetne ujęcia, montaż, muzyka, świetnie dobrani aktorzy w odniesieniu do postaci realnych...a co do zagrania głównych postaci to radzę zajrzeć trochę do historii, to że skalpel był w serialu taki jaki był to nie dlatego, że Bobrowski zagrał go źle...to alter ego kiełbasy, którego świetnie naśladował:) polecam alfabet mafii

glooboo

Zgadzam jeden z niewielu porządnych ''nowych'' seriali.

WOLVERINE55

Skalpela zagrał idealnie i jak w Odwróconych zginąl to się popłakałem :D Pan Szumon super zagrał w "Prawo Ojca", a i w "Magda M" fajnie wypadł. Szymon Bobrowski jest naprawde super i bardzo go lubie. :D

glooboo

To prawda :) Rola Skalpela rewelacyjna!

WOLVERINE55

Ojciec Mateusz genialnie zagrał zwyczajnego człowieka, który pomimo tego, że to co robi, robi dobrze i tak klepie biedę.

piterek101522

otóż to skalpel w jego wykonaniu to majstersztyk i nikt w Polsce mu nie dorówna

tomucho77

Mnie również podobał się jako odtwórca Skalpela.
Poza tym w innych rolach też wypada świetnie.
Super facet:)

piterek101522

może oscar to nie, ale jako odwzorowanie postaci "kiełbasy"..napewno sympatyczniejszy o niebo..a zagrał oceniam bardzo dobrze..bardzo charakterystyczna rola, zapadająca w pamięć , lubię ten pewien sposób bycia..mam przyjaciela o podobnym sposobie bycia..:) może tez trochę taki jestem..:)

piterek101522

Skalpel w "Odwróconych" i Henryk w "Operacja Koza"
Tak jąkać się i śmieć nikt nie potrafi chyba

piterek101522

Skalpel to postać którą się pamięta tak samo jak Blacha...super panowie! mistrzostwo...

piterek101522

Zgadzam się.Bardzo dobry w roli Skalpela.Ogólnie dobry aktor,choć gra rzadko.

Blue Power

Dlatego gra rzadko bo często gra w teatrze.

tomucho77

racja, już niedługo premiera w Teatrze Stu w Krakowie sztuki "Księżyc i Magnolie" z Bobrowskim i Lubaszenko w rolach głównych !

piterek101522

Dokładnie tak jak napisałeś, Szymon razem z Robertem Więckiewiczem ukradli ten kapitalny serial, po obejrzeniu "Odwróconych" po raz pierwszy, zwróciłem uwagę na obu, to naprawdę utalentowane pokolenie polskich aktorów będących w stanie zastąpić takich aktorów jak Kondrat, Gajos, Stuhr.

Hunter_THE_Watcher

Skalpel i Blacha - ubóstwiam was :)

piterek101522

SKALAPEL - mega mistrzowski, ogólnie Odwróceni jeden z lepszych polskich seriali

piterek101522

Najlepsza postać w filmie i serialu za po Grabowskim ,Więckiewiczu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones