Szymon Bobrowski

7,6
15 576 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Szymon Bobrowski

kilka lat temu będąc kelnerem z jednej z lubelskich restauracji, miałem okazję spotkać Pana Szymona, oczywiście jak się jest tak mało istotną osobą, nie spodziewa się człowiek wiele. A tu proszę, Pan Szymon - mogę śmiało powiedzieć - postać kapitalna, na luzie, facet traktuję Cie z miejsca jak swojego znajomego. Czasem można dużo stwierdzić po drugiej osobie jak traktuje np. kelnera. Jestem pełen podziwu i zawsze będę szerzył dobre zdanie o tym człowieku. Szymon(jako że przeszliśmy na "Ty") pozdrawiam Cię serdecznie (czego nie mogę powiedzieć o Panu Chyrze - chamie, czy też Panu Ferencym - alkoholiku) ;)

dronek

dronek, Ty chyba wspomnienia zacznij pisać i to mówię calkiem serio:) Faktem jest, że kelnerzy, stewardessy, kosmetyczki itp. dużo moga powiedzieć o tych sławach... szkoda, że z talentem w parze nie zawsze idzie uprzejmość- tu pieję do Chyry:P

dronek

mieszkam tyle lat w Lublinie i mogę na palcach jednej ręki policzyć sławne osoby które spotkałam ...

nunax4

większość spotykałem na konfrontacjach teatralnych, jak już ktoś jest to raczej zwiedza Stare Miasto, a nie buja się po czubach i lsm :D

dronek

haha no ja się staram bujać po Starym Mieście tak często jak się da :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones